Ciss

Jde nějak připojit notebook k počítači?

Dá se nějak připojit notebook k počítači? Nebo vytvořit společný disk pro počítač a notebook nebo něco tak. Potřebuju si jeden soubor z počítače přetáhnout do notebooku, ale flashku sem někde zapomněla a teď nevím co s tím …
Doplňuji:
USB kabel taky nemám …

Nejlepší odpověď
Elk

Existuje na Stahuj program : TeamViewer, pomocí kterého si můžete bezdrátově propojit počítač s notebookem a obráceně a přeposílat si veškerá data. Jednoduché a spolehlivé.
Posílám odkaz a přeju hodně zdaru.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/vzda­lena_sprava/te­amviewer/?g[hledano]=team­viewer&g[oz]=6­.0.10511&g[up]­=Full+version

Další odpovědi
tuCZek

že by USB kabel?
Doplňuji:
tak Ti nezbyde než si jej pořídit

Michal Kole

Udělat domácí síť, buď složitěji přes WiFi nebo jednodušeji, připojit síťový kabel ke switchi od routeru u modemu poskytovatele připojení O2,UPC,…

Stačí připojit RJ45 kabel a dát Nastavení domácí sítě v Ovládacích panelech.