hanayka

jde nějak přetáhnout hru z jednoho notebooku do druhého?

koupila jsem si hru ale je tu problém…na mém notebooku není otvor pro disky tak sem to musela dat do mamčiného…ale ted em to chtela nejak pretáhnout pomoci flash nebo tak ale nejdeto…znate jiny zpusob?

Odpovědi
jáára

Udělej si obraz disku a dej na flahku.

nebo si nasdílej si mechaniku v síti.

nebo si to stáhni. někde

cochee

jáárovy porady někdy vyjít mohou, někdy ne (disk může mít ochranu proti pirátění). Jistotou by mohlo být zakoupení externí diskové mechaniky s připojením přes USB. Uznávám ale, že to přijde trošku draho, obvyklá cena je v této době kolem sedmi set korun.