CobblíkCZ

Jde z notebooku vytvořit monitor?

Zdravím,

mám monitor v háji a jelikož mám ntb, napadlo mě, jestli by nešlo pomocí HDMI propojit notebook s PC a ntb tím využit jako monitor?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – takto jednoduše b to nešlo – notes má HDMI výstup, nikoli vstup…

Další odpovědi
odik

Jde to úplně jednoduše. Zapni notebook, zapni počítač, oba připoj do sítě a z notebooku se připoj vzdáleně na druhý počítač = tzv. „Vzdálená plocha“.
Přes HDMI, tak jak to popisuješ, to nejde.