cseský

Propojení NB s TV

Nejde mi propojit NB s TV. Jedná se o Asus K50IJ. Pro další informaci. Nikdy nepříjme nové zařízení jako npř. USB, nebo tiskárnu. Vždy je potřeba ve správci zařízení aktualizovat ovladače/svítí žlutý otazník./ Pak to funguvalo. Ale pro TV to neplatí. NB ho nalezne,správně i pojmenuje , ale nepropojí se. Předem děkuji.

Odpovědi
Michal Kole

většinou je potřeba zařízení nejdříve nainstalovat a až pak připojit USB kabel.

Musíte nastavit v ovládači grafické karty klonovat obraz

Více v odkazu

Zdroj: http://extrano­tebook.cnews.cz/pro­pojte-si-vas-notebook-s-televizi