Jde klukům jenom o sex?

Ahojky,chtěla bych se zeptat jestli jde klukům ve věku 16,17,18 hlavně o sex a né o vztah..Jsou všichni kluci v tomhle věku takoví,že bez sexu opustí svou holku a jdou k té,která jim ho může nabídnout?? Existují vůbec kluci,kteří jsou s holkou proto,že ji milují a né kvůli sexu a počkají na ni s některými věcmi jako je sex apod.? Já sama sex ještě nechci a bojím se,že ho můj kluk ode mě očekává :/ Díky všem moc za odpovědi ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nelze odpovědět. Každý jedinec je jiný. Musela by jsi se ptát na konkrétní osobu.

Další odpovědi:

Obávám se (tedy - obávám se ´za tebe´, já už -náctiletej dávno nejsem a -náctky taky nebalím), že v průměru je pro 16+ sex velmi zajímavým (abys ale ´netrpěla´ falešnými představami - pro holky taky).
Pokud s ním chceš počkat - nic proti, holt si ale budeš muset najít podobně smýšlejícího kluka.
;-)

Stříbrný

Sice hezká otázka...ale ty máš kluka, a nejde ti o sex? Nutně ti doporučuji "nejlepší kamarádku", s kterou budeš trávit mnohem více času, než s tvým přítelem. Vzala jsi to moc zhurta....Často se stává, že se tyto dětské lásky ale potkají po 20 letech a pak se skutečně pevně a nesmrtelně zamilují :DDD

Diskuze k otázce

anonym

Agneto - né, že jí ´nacpeš´ do postele holku namísto kluka...
:-DDD

Stříbrný

Agneta

:DDD
...ale ona je na nejlepší cestě si nasadit nějaké okovy...a přitom třeba ani nemá (dobrou)kámošku, což je předpokladem ke vztahu, - jde mi na to prostě moc rychle,,,ale tady se taky něco dozví :DD

anonym

No - v tom vztahu s přítelem se taky brzo dozví, že potřebuje tu (l)kámošku...
;-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.