baryyk500

Jakýma cvikama se hubne nejlip?

Slysela jsem ze kdyz se skace prez svihadlo dost to pomaha na hubnuti a posilovani bricha je to pravda?

Odpovědi
gecco

Pro hubnutí jsou obecně dobré jakékoli švihově prováděné (mnoho opakování s malou zátěží) cviky – chůze, vytrvalostní běh, cyklistika, plavání, i to švihadlo…
😉
Ale přesně ti to nejlíp řekne dobrý rehabilitační lékař, dobrý trenér ve fitku či dobrý tělocvikář (kteří ti i sestaví program cvičení a cviky tě naučí provádět) – bez znalosti tvé kondice nelze nic radit…

anonym

Těžko říct, lidé s nadváhou třeba 100kg+ nemůžou obyčejně hubnout někde v klubu (posilovna, zumba..) protože by si zničili tělo, musí začínat na fyzioterapii+pla­vání atd., stejně třeba slabý kulturista nemůže cvičit na všech strojích v posilovně.

Jen si neber příklady z těch rádoby cz/sk časopisů, píšou to idioti. Nejlépe se poradit s lékařem/odbor­níkem/znalcem. Někde na fóru ronnie.cz nebo tak ti někdo poradí pokud chceš cvičit:) jedině snad můžu říct že pokud nemáš větší obezitu tak běh je perfektní, zapojuje více svalů najednou než většina jiných cviků(pohybů).

anonym

Nejlépe se hubne při nočním cvičení bez zábran.
Se švihadelm jsem to ještě nezkoušel.

Nechápavé

Dřepuj,běhej,jez zdravě,po 3ech hodinách,vypij 0,5l čisté vody na 15kg tvoji vahy

Aha špatně sem si přečetl otázku :),
Spalujes tim hlavne tuky