Avatar uživatele
denininy

Jaká/která potravina pomáhá k hubnutí?

Jaká potravina pomáhá k hubnutí. Nemyslím nejaké drahé prášky je mi teprve 12 a tak něco normalniho treba například rajče ze pomáhá a bla bla bla samozřejmě vim ze rajče na nic taklhe nepomahá ale byl to jen příklad

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

V podstatě jakákoliv potravina s malou výživovou hodnotou. Jen pro orientaci: bílkoviny a sacharidy mají kalorickou hodnotu zhruba stejnou, tuky ji mají dvojnásobnou. A k hubnutí nepatří jen příjem, ale taky výdej energie. Takže běhat, místo zaclánění před monitorem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Pročti si články a vyber, co ti vyhovuje.

https://www.go­ogle.cz/search?q=po­traviny+po+kte­rých+se+hubne&oq=po­traviny+po+&aq­s=chrome.1.69i57j0l3­.10413j0j4&cli­ent=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Ve věku 12 let rosteš, dospíváš, potřebuješ všechny živiny. Omez sladkosti, jez zeleninu, ovoce a hlavně sportuj, hýbej se. Pokud máš opravdu nadváhu, toto řeš s rodiči a dětskou lékařkou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Každá potravina má nějaké složení ve kterém je tuk a cukr, potraviny které nemají v sobě tuk a cukr jsou vhodné pro hubnutí, výborná je syrová mrkev která se nastrouhá a pokape citrónem v kombinaci s čínským zelím. Důležité je jíst jenom jednou za 24 hodin, tím že se jí po dlouhé době tak může tělo lépe zpracovat potravu, tloustnutí je následkem nevyřešených problémů, kdy jídlo slouží jako prostředek k uklidnění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nízkokalorická.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Prosím vás, žádná taková potravina není… Je potřeba se nad hubnutím zamyslet komplexně :) Jinak já doporučuju ketonovou dietu. Držela jsem ketodiet a ta se mi osvědčila maximálně. Zde si můžete vybrat program podle sebe :) https://www.ke­todiet.cz/c/vy­hodne-balicky/

Avatar uživatele
Vercule

Jo? To bych potřebovala… Prosím tě, kolik jsi s ketodiet shodila?

Nový příspěvek