denininy

Jaká/která potravina pomáhá k hubnutí?

Jaká potravina pomáhá k hubnutí. Nemyslím nejaké drahé prášky je mi teprve 12 a tak něco normalniho treba například rajče ze pomáhá a bla bla bla samozřejmě vim ze rajče na nic taklhe nepomahá ale byl to jen příklad

Nejlepší odpověď
Kepler

V podstatě jakákoliv potravina s malou výživovou hodnotou. Jen pro orientaci: bílkoviny a sacharidy mají kalorickou hodnotu zhruba stejnou, tuky ji mají dvojnásobnou. A k hubnutí nepatří jen příjem, ale taky výdej energie. Takže běhat, místo zaclánění před monitorem.

Další odpovědi
terry

Pročti si články a vyber, co ti vyhovuje.

https://www.go­ogle.cz/search?q=po­traviny+po+kte­rých+se+hubne&oq=po­traviny+po+&aq­s=chrome.1.69i57j0l3­.10413j0j4&cli­ent=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

marci1

Ve věku 12 let rosteš, dospíváš, potřebuješ všechny živiny. Omez sladkosti, jez zeleninu, ovoce a hlavně sportuj, hýbej se. Pokud máš opravdu nadváhu, toto řeš s rodiči a dětskou lékařkou. 🙂

anonym

Každá potravina má nějaké složení ve kterém je tuk a cukr, potraviny které nemají v sobě tuk a cukr jsou vhodné pro hubnutí, výborná je syrová mrkev která se nastrouhá a pokape citrónem v kombinaci s čínským zelím. Důležité je jíst jenom jednou za 24 hodin, tím že se jí po dlouhé době tak může tělo lépe zpracovat potravu, tloustnutí je následkem nevyřešených problémů, kdy jídlo slouží jako prostředek k uklidnění.

mosoj

Nízkokalorická.

GabulkaA

Prosím vás, žádná taková potravina není… Je potřeba se nad hubnutím zamyslet komplexně :) Jinak já doporučuju ketonovou dietu. Držela jsem ketodiet a ta se mi osvědčila maximálně. Zde si můžete vybrat program podle sebe :) https://www.ke­todiet.cz/c/vy­hodne-balicky/

Vercule

Jo? To bych potřebovala… Prosím tě, kolik jsi s ketodiet shodila?