Zlatý

Jakým způsobem mě bude Policie stavět, když pojedu s autem po dálnici a jak mám bezpečně zastavit a umístit vozidlo?

Jak mě bude policie stavět normálně, např. když mě bude třeba SPZ nebo výfuk viset z auta jak oběšenec ?

Jak mám na dálnici bezpečně zastavit Policii České republiky - dálničnímu oddělení, abych neohrozil sebe, policejního příslušníka a ostatní automobilové motoristy a účastníky silničního provozu?

http://zpravy.idnes.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Dostaneš od nich pokyn ve formě nápisu na světelné ceduli u nic vzadu na autě typu "Sleduje mě" apod. pojedeš za nimi a oni si tě navedou např. na nejbližšší čerpací stanici.

Samozřejmě, pokud jedeš v něčem co přímo ohrožuje ostatní účastníky silničního provozu (např. něco z Tvé vlastní produkce) tak může být postup odlišný...

Další odpovědi:

Zlatý

Vrať se do autoškoly...

Bronzový

raději nikam nevyjížděj,ve zprávách toho bylo už dost!!

Zlatý

myslim ze policie te nebude zastavovat na dalnici ...ale pokud uz musis zastavit ..zavada na aute nebo neco jineho...zapnout vystrazna svetla >vystoupit i s osadkou auto..dat za auto varovny trojuhelnik musi mit oblecenou reflexni vestu ...a odejit z dalnice aby nehrozila srazka z blbcem...no a zavolat odtahovku ...uz jsem vydel blbce na dalnici na lane :D

Zlatý

Šance, že bys ty vyjel a jel autem po dálnici je víc než malá.
A pokud to nevíš, vrať se do autoškoly.

Nijak. Jelikož nejsi způsobilý k právním úkonům a máš diagnozy vylučující získání řidičského průkazu, stavět nemusíš, protože ani nevyjedeš.

Stříbrný

pokud se rozhodnou tě zastavit, předjedou tě a rozsvítí nápis "follow me" - následuj mne - a odvedou na nějaké místo za sjezdem nebo na čerpací stanici.

ale mne před olomoucem zastavila dálniční policie s busem plným děcek těsně za sjezdem a abychom tu jejich jakousi kontrolu řešili na bezpečném místě, byl sem nucen na té dálnici asi 40 metrů couvat abych z ní pak mohl sjet na tu jejich odstavnou plochu

Stříbrný

ty máš řidičák?? jestli ano tak doufám,že tě nepotkám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.