jirka F

Jakým způsobem jste se o tomto webu dozvěděli?

Samozřejmě mám na mysli odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
NoFear

b) Náhodou jsem dobloudil na tento server.

Teto web není tak populární, abych se od něj dozvěděl od kamarádů (nebo ze sociálníh sití nebo odkazů z jiných webů). :D
Někdy když člověk něco hledá na internetu, význam něčeho, odpovědi na otázku, tak mu vyskočí i odkaz na tuto stránku, přesněji na otázku, kterou zde někdo položil (a která je podobná tomu, co dotyčný vyhledává… obsahuje stejná nebo podobná hesla/slova). No a takhle jsem na ni kdysi narazil já.

Další odpovědi
paul1

b) Náhodou jsem dobloudil na tento server.

Před lety jsme měli nějaké problémy se zařízením domácnosti a hledal jsem nějaké rady.

dust8

d) Mám jinou odpověď.

Už si přesně nevybavuji, ale jsem rád, že tu jsem.

Alesh

d) Mám jinou odpověď.

Z televizního pořadu Den D.

Zdroj: https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102977183­98-den-d-iii-rada/310292320­260006-den-d/

Justin1

b) Náhodou jsem dobloudil na tento server.

Objevil se v nějakých výsledcích vyhledávání.

Meri

d) Mám jinou odpověď.

Před asi deseti lety byl tento web zmíněn v pořadu… myslím, že to byl den D? Pamatuji si, že se na začatku prezentace na něco zeptali a během několika minut tam naskákalo asi pět odpovědí, ale investory to stejně nezaujalo :D. Tak jsem se taky začal ptát :).

Drap

d) Mám jinou odpověď.

Díky televizi

Kepler

b) Náhodou jsem dobloudil na tento server.

ten který je

b) Náhodou jsem dobloudil na tento server.

Tenkrát jsem měl nemocnou andulku a hledal jsem příčinu.

annas

d) Mám jinou odpověď.

Mohl´ jste využít archiv, je možné najít nejméně dvě stejné otázky.

Můžete si srovnat, zda se odpovědi některých uživatelů shodují s staršími jejich odpověďmi, nebo se liší.

Dovíte se důvody i od těch uživatelů, kteří se s touto stránkou rozloučili.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-prisli-na-straku-odpovedi-cz-jak-jste-se-o-ni-dozvedeli

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-narazili-na-odpovedi-cz

zjentek

d) Mám jinou odpověď.

Emefej

b) Náhodou jsem dobloudil na tento server.

GM

b) Náhodou jsem dobloudil na tento server.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Alesh: pozoruhodné! To mi leccos vysvětluje.