afro.minerva

Jdou ženy jenom po penězích?

Na stejném nejmenovaném serveru jsem se také dozvěděla, že jsou prý všechny ženy jenom dě.ky, které jsou po penězích. Že to máme prostě v sobě. Takže stejně vybíráme chlapa jenom podle zazobanosti a je nám jedno, jestli jde o uslintaného dědulu. Co myslíte? Jsme my ženy opravdu takové?
Doplňuji:
pro Gorouše: Tak takhle hezky jsem to opravdu dlouho nikde nečetla. Jak se má ženská osoba dme píchou.....ach jo.

Pro Jahodu: To je mi velice líto. Přeju vám, aby se vám brzo povedlo mít jiné miminko, aby bylo zdravé, krásné a dělalo vám jenom radost.

Nejlepší odpověď
dudu

Tak jak muži jsou od přírody rozsévači svých genů, ženy mají silný pud postarat se o potomstvo a rodinu. Pak jim zájem o materiální zabezpečení nelze vyčítat.
Ale, že by motivací všech těch mladých krásek, které dnes tak hojně žijí se starými prachatými samci byla především láska, tak to asi nevěří ani ti největší idealisté. Nebo se mýlím??

Další odpovědi
Nuk nuk

To je totální nesmysl. Tedy, bezesporu jsou takové, které z chlapa vytřesou poslední korunu a skutečně si raději vezmou toho „uslintaného dědulu“, který peníze má, než sobě rovného, ale s průměrným platem.
Obecné to ale neplatí ani náhodou.
Nicméně, muži tím pocitem občas trpí, to je fakt.Někteří mívají trochu dojem, že když jsme také zaměstnané, že přeci už od nich nemusíme vyžadovat další peníze ani na jídlo.

Spiritus

tak z biologicke a historicke podstaty neco na tom bude-zena vzdy potrebovala zajistit prisun potravy a bezpeci pro sebe a sve potomky…dneska se to uz tolik neprojevuje ale neco v nas urcite zustalo.myslim si ale ze moderni rozumne zeny to uz nemaji zapotrebi,ale pudy jsou pudy…stejne tak nam po predcich zustalo ukladani tuku do zasob a moudraky:)

anonym

To teda NE!!!!To napsal skarohlid a nebo ten co mel s vychytralou devou spatnou skusennost.I kdyby mel miliony a nesedel mi,tak ja bych neumela zavrit oci.At radsi chlap nic nema,staci mu 2 zdrave ruce a rozum na miste pak je to gusto!

Gorouš

Promiňte, žena sice nejsem, ale tohle musel napsat jedině ubožák. Já ženu považuji za mnohem inteligentnější, šikovnější a krásnější stvoření než je muž. Každá žena je jedinečná a nikomu se nevyrovná. Každá žena je bohyně, kdybych kterou miloval, tak bych se stal jejím ctitelem a otrokem a rád ji budu sloužit.

Jahoda

NE!!!!!! Myslím, že většina žen tady na Odpovědích, co na odpovědích, skoro v celém světě si našla muže, aby mohla založit rodinu, mohla se o někoho opřít, mohla být zamilovaná,… Já tedy nepatřím mezi ty dě*ky a ženské, které si muže vybírají jen proto, aby dostávaly o co si řeknou. Svého přítele (za pár měsíců manžele :)) mám velice ráda tak, že se to nedá ani popsat (zamilované a šťastně vdané ženy pochopí, že se to fakt slovy popsat nedá ;o)). Nevybrala jsem si ho pro peníze, ale proto, aby jsme se vzájemně podrželi a pomáhali si v nejtěžších chvílích. Navíc všechny naše peníze jsme věnovali na vybavení dětského pokojíku našeho budoucího miminka.. Zkončilo to ale velice šptně-hůř to dopadnout nemohlo…:(((((( Proto jsme nábytek schovali a až budu čekat mimi podruhé, budeme mít už nakoupeno :). Peněz vložených do vybavení pokojíku nelituji ani omylem, naopak jsem moooc ráda.. :D Maminky poochopí :). Opravdu, já si svého přítele nevybrala pro peníze, ale pro lásku, která nám trvá a oba ji jeden od druhého šťastně sdílíme ;o)

To afro.minerva: Máte ode mne na hlavní stránce „otázku“ se vzkazem dohromady. ;o)

faktor82

Snad to nebyl nějakej „pánskej“ server? Tam bych takovou blbost čekal…

infant

Neřekl bych, že ženy jsou děvky… to nikdy. Jen si přiznejme, že je to tak trochu naše biologická podstata. A to se nezmění. Je to stejné, jako, že chlapy se otáčejí za jinými ženami. Ani jedno z toho se nedá aplikovat obecně, ale je to přinejmenším časté.

Pro Gorouše: Opravdu nádherná řeč. Říct tohle na rande, tak je vaše.

Zdroj: infant.blog.cz