Nikikalu

Jakým mechanizmem zeslábne, zastaví se a pomine/„zmizí“ epidemie?

Jakým mechanizmem zeslábne, zastaví se a pomine/„zmizí“ epidemie? A to nemyslím zrovna v současnosti s moderními léky, ale třeba kdysi, když byl třeba mor a léky nebyli.

Odpovědi
Ametyst

Až o tom masmédia přestanou psát. Ta ani nezačala psát o epidemii tuberkulózy, která se vrací, a umřelo během roku 1,5 milionu lidí! Ale převážně v Indii , takže nezájem?

Edison

Asi jako chřipka. Nezmizela, nezeslábla. Jen jsme se tak nějak naučili s ní žít.

zjentek

Mechanizmus? Ono všechno má svůj začátek a všechno má taky svůj KONEC. (;

autacek

Tak normálně. Přežijou jen ti nejsilnější. Důchodci půjdou první (statistiky hovoří neúprosně), pak jinak handikepovaní a oslabení ať již na těle, či rozumu… A pak myslím Amíci vytáhnou vakcínu.