-

Jaký znáte nejlepší vtip?

Nejlepší odpověď
quentos

Ubytuje se Angličan ve Slovanu na pokoji 222. Večer volá na recepci, že si chce objednat dva rumy, povidá tedy: „Two rums to room two two two.“ A ze sluchátka se ozve: „Tramtadatadá, ty debile vožralej!“

Další odpovědi
HerbiG

Dela takhle cikan autoskolu a jede .. ted se ho zepta ucitel:co to bylo za znacku??? Cikan:hlinikova,mam se vratit??? :D:D:D:D

Džanička

Jde večer blondýna kolem sloupu veřejného osvětlení a na něm je inzerát:Pronajmu byt,levně.Tak na sloup zaklepe,ale nic se neděje.Jde kolem policajt a ptá blondýny proč tam tak stojí.A ona mu povídá:Čtu tady inzerát,že pronajímají byt,tak klepu,ale nikdo neotvírá.Policajt se podívá nahoru a řekne:To je divný,vždyť se tam svítí.

infant

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer?
Ja! Bayerhund das Oder die Flipperwaldt gespuhrt!

Zdroj: infant.blog.cz

iwetax

Jdou dva policisti po kolejích a průvočí na ně volá " co mi tu chotíte po trati?" Policisti na to : " My nejsme žádní potrati, my jsme policisti!"

Michal

Na mostě stáli tři:on , ona a jemu.

nicasca

Jak zabít deset much jednou ranou,zfackovat somálce,