jirka F

Jaký zdroj tepla využíváte?

Já například využívám když vypadne elektřina mám krb.

Nejlepší odpověď
quentos

f) mám jinou odpověď

„Já například využívám když vypadne elektřina mám krb.“ – na čem zas frčíš? To je věta jak od uživatele houbiček.
Jaký je rozdíl mezi e) a f)?
Tady máme ústřední topení, jsem zvědav, k čemu ti ta informace bude…
A opět máš v anketě chybu (chybějící mezera před první závorkou), tedy kromě těch v citované větě, ale mně je to jedno, je to tvoje vizitka…

Další odpovědi
Kepler

e) jiný zdroj tepla

Dálkové topení.

elkon

e) jiný zdroj tepla

Ve svém domě plynový kotel s ekvitermní regulací, s čtyřcestným ventilem.

dubraro

e) jiný zdroj tepla

Kotel na zemní plyn.

Funna

e) jiný zdroj tepla

relativně hodně častý zdroj tepla a to kotel na plyn jsi tam neuvedl..asi budeš z končin, kde je plyn luxusní záležitostí…
ale také nechápu, nač ti tyhle informace jsou, když zjevně ani nemáš párů, čím se běžně topí…malá kamna to rozhodně nebudou…
asi si nám chtěl neohrabanou češtinou sdělit, že jsi majitelem krbu a předraženého el. topení…

karikaki

e) jiný zdroj tepla

Michálek1245

Taky nad tím teď hodně přemýšlíme, protože děláme projekt na dům. Hodně se mi líbí tepelná čerpadla od https://master­therm.cz/tepel­ne-cerpadlo/ ale zároveň uvažujeme i nad rekuperací. Poměrně mladý a moderní systém, který funguje jako topení a klimatizace zároveň. Zároveň se to dá napojit na filtraci vzduchu, což by se hodilo vzhledem k tomu, že je moje manželka astmatička.

Funna

JEN PRO NECHÁPAVÉ
jiný zdroj tepla je je jiný zdoj tepla, jako třeba již zmiňovaný plynový kotel,
jiná odpověď je jiná odpověď – např. netopím, bydlím pod mostem

nyjono

Tak nevím, jestli jsou velká kamna odpověď e nebo f.
A krb jako zdroj tepla? Velmi neefektivní.
To je zase anketa za mnoho, mnoho bodů.

Malvína

Není anketa uzavřena zbytečně brzy?

orwell

quentos: někdy dokážeš opravdu pobavit 🙂