taxio

Jaký tablet do 3000 kč?

Chtěl bych si koupit tablet do 3000 kč, aby měl Web cameru s mikrofonem, aspoň 8GB paměti, wifi. Hledal jsem všude možně, ale je možné že mi poradíte/doporučíte nějaký lepší než jsem našel. 🙂 Proto jsem to sem napsal, předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
mosoj

Včera na trhu jsem viděl nový tablet za 2500 Kč. Měl všechno a 16 GB paměti. Osobně bych ho ale nechtěl.

Děda Louda

Projdi si třeba toto:
http://pctunin­g.tyden.cz/har­dware/noteboo­ky-pda/22045-nejlevnejsi-tablety-v-testu-i-vyplati-se-za-dva-tri-tisice?start=1