hrášek

Jaký svatební dar?

Co mám koupit jako svatební dar tchánovi,když on nám koupil videokameru. Všechno má,má i dost peněz. My tolik peněz zase nemáme. Máme koupit něco levnějšího,ale co? Nebo si máme na dar půjčit? Děkuji za radu.
Doplňuji:
Díky,já pořád nevím. Něco levného,to mi přijde hloupé,na něco dražšího vážně nejsou finance. Nevím asi se zbláznil,proč se žení,mi asi nikdo nevysvětlí?!

Nejlepší odpověď
1popelka1

Má tchán nějaký koníček, začala bych u toho. A pokud vše má, tak bych dala peníze, aspoň si může koupit to, co opravdu potřebuje nebo chce.
A co nějaký dar, který by se hodil spíše nevěstě?
V dnešní době už není blbé zeptat se, co dotyční novomanželé potřebují. Můžete jim třeba přidat na svatební cestu, dovolenou… A pokud ví,v jaké jste finanční situaci,určitě ho malá (levná) pozornost neurazí. Ale pozor na lapače prachu! Možností je spousta, vašeho tchána neznám, tak střílím od boku…
Nebo pokud je „akční“, co třeba vyhlídkový let, skok padákem, tandem…není to úplně nejlevnější záležitost, ale můžete se na dárek složit třeba s dalším sourozencem vašeho manžela, pokud jej má.

Další odpovědi
člověk

VAŠ TCHÁN A PARTNERUV TATÍNEK,KTERÝ VŠECHNO MÁ,MOŽNÁ PŘIVÍTÁ NĚJAKOU "blbost"ZALÉŽÍ NA JEHO POVAZE A VSTAHU K HUMORU,
NENÍ TO DRAHÉ A MNOHDY TO POTĚŠÍ,VÍC
jako třeba namalovaný obrázek celou rodinou,nebo v bazaru je mnoho nádherných blbostí,včetně jelenů paroháčů
Doplňuji:
http://svateb­nidary.webnode­.cz/

annas

Co tak třeba zaplatit čokoládovou masáž pro dva. Není nějak nákladné.

Něco legračního ze sex shopu.

Zamilovaný set Swarovski hrnečků (dostala moje známá) – zřejmě je tchán zamilovaný, když se žení.

Viděla jsem dárkovou nabíječků mobilů.

Domnívám se, že když mají všechno, tak jen nějakou maličkost, která potěší.

Ještě mě napadlo – konvičku a hrníčky na pití kvetoucího čaje (přidat).

panenka

Pokud nemáte finance tak si myslím že by jste mu mohli například koupit nějaký Potravinářský koš nebo nějaké skleničky já si myslím že i takovymto dárkem mu uděláte určitě radost.
Doplňuji:
Žení se Hrášku proto protože má svou přítelkyni rád a chce s ní být proto se žení.

Cullinda

A co poukaz na nějaký příjemný relax?? -třeba thajská masáž? nestojí to tolik a můžou tam jít oba až se jim to hodí (většinou mají poukazy delší platnost a stačí se objednat)

anonym

Koně?

martina1

Už několikrát jsem kamarádkám"vy­ráběla"dárek a vždy měl úspěch.Kupte fíkus benjamin,nebo podobný stromek.Podle toho kolik chcete investovat je pokaždý dárek malinko jiný.Kupte si celofán a pěknou mašličku.Připravte si pár mincí a každou zabalte jako bonbón,Pak je navažte na fíkus jako na vánoční stromek.Jednou jsem ještě navázala ruličky doma vyrobeného papíru s citáty.Pokud chcete investovat ,tak navažte ruličky z bankovek.

lorja

Není důležité ,aby byl svatební dárek drahý,ale aby byl darován ze srdce.Klidně bych nechala udělat dárkový koš a na svatbu šla s dobrou náladou.