Avatar uživatele
Čarodějnice

Co koupit k svatebnímu daru?

Jdu na svadbu a nevím co koupit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, 9 řemesel, aramah před 5003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
atriplex

Zeptej se nevěsty a ženicha co by chtěli. Není nic horšího než nechtěný dar.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Těžká rada, když nevíme v jak důvěrném jste vztahu a kolik chceš investovat či co se nastávajícím líbí.
My jsme nedávno kupovali takové mnohoúčelové nůžky do kuchyně. Mám je taky a stávají se nepostradatelnými.
Stojí 1500 Kč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

To záleží hodně na okolnostech.Když to jde,tak se zeptám.Jednou jsem kupovala lustr a lampičky.To jsem byla za svědka a docela dost jsem do toho investovala.Jednou nic nechtěli,ale čekali rodinu,tak dostali spoustu plen.Také jsme se skládali parta kamarádovi a tam jsme dali peníze,co jsme se složili,protože byly dost potřeba.Jeden známej dostal jako svadební dar pneumatiky.Je toho dost,ale je lepší se zeptat pokud nepříjde nějakej nápad sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Já jsem se zeptal ženichova tchána a ten to zvládl s přehledem.Vytáhl papír a řekl: Bohouš dává mikrovlnku,Lidka konvici,Horáčkovi tv, atd.Já mu řekl kolik asi dám,tenkráto bylo 5000,– a dohodli jsme se,on si to zapsal a bylo to.A na svatbě jsem neviděl 2 stejné dary.Tedy je to o rom , aby to někdo organizoval,A něl by to říci decentně VŠEM mimo ženicha a nevěsty, pochopitelně. Zamezí se tím nepříjemnostem typu: 3 konvice,2 roboty a navíc stejné,atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já jsem kámošce kupovala Mikrovlnku a moji známí Porcelánové sady,kávovar,fri­tovač,vysavač je toho hodně .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

zeptat se, co potřebují. nás se taky ptali. hodil se nam toustovač, jiní dali peníze, pár lidí se složilo na kolečkové brusle, někdo vyrobil dárek…nesešly se stejné dárky. sestřenka měla svatbu a řekla, že chce mmísto dárků taky peníze, že si koupí věci sami…určitě ale neurazíš něčím, jako je třeba sada ručníků…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek