Pokročilý

Co koupit k svatebnímu daru?

Jdu na svadbu a nevím co koupit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Zeptej se nevěsty a ženicha co by chtěli. Není nic horšího než nechtěný dar.

Další odpovědi:

Zlatý

Těžká rada, když nevíme v jak důvěrném jste vztahu a kolik chceš investovat či co se nastávajícím líbí.
My jsme nedávno kupovali takové mnohoúčelové nůžky do kuchyně. Mám je taky a stávají se nepostradatelnými.
Stojí 1500 Kč.

Bronzový

To záleží hodně na okolnostech.Když to jde,tak se zeptám.Jednou jsem kupovala lustr a lampičky.To jsem byla za svědka a docela dost jsem do toho investovala.Jednou nic nechtěli,ale čekali rodinu,tak dostali spoustu plen.Také jsme se skládali parta kamarádovi a tam jsme dali peníze,co jsme se složili,protože byly dost potřeba.Jeden známej dostal jako svadební dar pneumatiky.Je toho dost,ale je lepší se zeptat pokud nepříjde nějakej nápad sám.

Bronzový

Já jsem se zeptal ženichova tchána a ten to zvládl s přehledem.Vytáhl papír a řekl: Bohouš dává mikrovlnku,Lidka konvici,Horáčkovi tv, atd.Já mu řekl kolik asi dám,tenkráto bylo 5000,- a dohodli jsme se,on si to zapsal a bylo to.A na svatbě jsem neviděl 2 stejné dary.Tedy je to o rom , aby to někdo organizoval,A něl by to říci decentně VŠEM mimo ženicha a nevěsty, pochopitelně. Zamezí se tím nepříjemnostem typu: 3 konvice,2 roboty a navíc stejné,atd.

Zlatý

Já jsem kámošce kupovala Mikrovlnku a moji známí Porcelánové sady,kávovar,fritovač,vysavač je toho hodně .

Pokročilý

zeptat se, co potřebují. nás se taky ptali. hodil se nam toustovač, jiní dali peníze, pár lidí se složilo na kolečkové brusle, někdo vyrobil dárek...nesešly se stejné dárky. sestřenka měla svatbu a řekla, že chce mmísto dárků taky peníze, že si koupí věci sami...určitě ale neurazíš něčím, jako je třeba sada ručníků...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.