obchodnik

Jak dárkově zabalit peníze?

Chci věnovat k Vánocům peníze, ale nechci je dávat v obálce. Máte někdo nápad, jak je originálně zabalit? Peníze budou jako příspěvek na kávovar, tak třeba něco originálního v tomto směru… Předem moc děkuji 🙂

Odpovědi
dr.luha

Sehnat prázdnou krabici od kávovaru, do ní umístit onen finanční obnos a zabalit.

marci1

Jednou jsem dostala peníze jako orámovaný zasklený obrázek. Pod sklem byly hezky různě (zešikma) rozložené bankovky různých nominálních hodnot. Nejdřív jsem si myslela, že je to fór, ale byly pravé. 🙂

ivzez

Někde jsem četla, že v ČR poslední
roky „letí“ papírový obal na láhev vína…