mike beneš

Jaký smysl má odrikavat otcenase pozpatku?

Videl jsem to v knížce krkavci brana. Na co to je?

Nejlepší odpověď
annas

Je to zaklínadlo, zaříkadlo v černé magii. Taková slova jsou prýi nejlepší a velmi působivá. Souvisí se středověkou démonologií. Jde o manipualci s myšlením lidí.

Třeba u Woodoo – lehké prokletí
V satanismu se Otčenáš odříkával latinsky pozpátku, dnes už i česky, ale rovněž pozpátku.

Máte-li zájem přečíst i něco o satanismu, viz odkaz

http://www.ji­trnizeme.cz/vi­ew.php?cisloclan­ku=2003110701.

Další odpovědi
Roman71

Na co to je? Je to nejrychlejší způsob, jak se dostat pod vliv démonů.
Nedoporučuji to zkoušet, ani z legrace. Žádné spiritistické praktiky.

V dnešní materialisticky zaměřené době většina lidí nevěří na existenci duchovních bytostí – andělů, natož Boha. Spiritistické praktiky pro nevěřící představují dobrodružství nebo dokonce neškodnou zábavu. Že se takový „dobrodruh“ stává loutkou v rukách padlých andělů, zjistí až když už je pozdě.

..taky jsem si zahrával, ale pochopil jsem včas, že si hraju s ohněm.

marci1

Hlavně to neříkejte. S Azazelem ( padlým andělem ) není žádná legrace. ☹