VanEgg

Jaký předmět ve škole je nejzábavnější?

Zajímalo by mě jaký předmět ve škole je podle vás nejzábavnější.

Nejlepší odpověď
quentos

když jsem ještě chodil do školy, samozřejmě u mě na prvním místě byla angličtina – i proto jsem ji šel následně studovat a dnes mě živí. Pak mě bavily i jiné jazyky (němčina – i když jsem k ní měl zpočátku odpor a dodnes mi není nijak sympatická – , francouzština, ruština, ale i čeština coby mateřský jazyk, u níž i pro rodilého mluvčího je vždycky co objevovat).

Další odpovědi
anonym

Č.j. a literatura, v.v. děják, biologie a hudebka.

Conchus

Je to divné, ale MATEMATIKA

Děda Louda

Přestávka.

frankie89

mě vždycky bavil jazyk, dějepis a pak předměty zaměřené na zvířata jako anatomie, zootechnika, chov zvířat…

Natty*

Výtvarka, tam se dalo kecat, jak jsme chtěli..!:DD

Michal Kole

Vzhledem k tomu, že jse technický typ tak asi když se dělaly pokusy ve fyzice a chemii.

Terez_ka

Podle toho jaký ho učí učitel, i dějepis muže být prča, když to učí legra učitel ;)

honza19hk

já měl vždycky v oblibě technické předměty,většinou chemii,matiku,fy­ziku,atd…

Za nás byl nejoblíbenější tělák,protože se tam hrál pouze fotbal,takže byla pohoda. Ovšem pokud jsem za 1 hodinu nesundal ze stropu 2 světla.

iwetax

informatika (počítače)

štamgast

Dějepis, Zeměpis, někdy Čeština.

Tw!st

výpočetní technika – programování