Pokročilý

Jaký používáte internetový prohlížeč a proč vám vyhovuje zrovna ten?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Mozila, nepoužívá prvky Activex. před tím explorer byl v češtině a vlastně úplně první , s kterým jsem se setkal, a než jsem pochopil, že je prohlížečů více.

Zlatý

FF, ale starší, protože na sebe nenabaluje množství balastu.
Vyhovuje mi jeho flexibilita.

Doplňuji:
Upřesním:

ve FF je množství doplnků, které si můžete (nemusíte) nainstalovat, podle vašich potřeb.
Chodím pravidelně "opravovat" kamarádovi komp "vono te nějak nejde") a šílím, protože jeho FF je úplně jinej, než ten můj.
A to je obrovská výhoda FF.
Co uživatel ,to jiný prohlížeč. Každý si ho může přispůsobit, jak potřebuje.

(a kde jsou ty palce? :) )

Zlatý

V mé prozatím krátké praxi a při nevelkých zkušenostech, používám obvykle Internet Explorer, v současnosti ve verzi 8, uvažuji o přechhodu na devítku, až bude posbíráno více zkušeností a vychytány prvotní mouchy. Zhusta se také obracím na Google Chrom, jenž zase nabízí trochu přívětivější asociace k přidruženým službám.

Stříbrný

3 roky IE před týdnem Mozila a včera zase návrat k IE holt zvyk je zvyk a hlavně kvůli mailům.

Zlatý

ChromePlus, nejnovější verzi Google Chrome. Ze všech prohlžečů se nejmíň seká a obyčejně bejvá rychlej jaxviň

Zlatý

Chrome - jednoduchej a rychlej, prostě mi stačí. Už si nevzpomenu, proč jsem zběhla od Exploreru, ale pro Chrome hrála právě ta rychlost. Opera se občas nějak podivně sekala a odmítala psát do příkazovýho řádku a Mozilla žere výkon jako kráva. Vyhrál Google a od té doby jsem neměla důvod ho měnit...

Zlatý

Google chrome a mozilu oba mě vyhovují.

Bronzový

S počítačem pracuji asi 5 let a celou dobu používám google chrome.Jsem s ním nadmíru spokojen,rychlost dobrá a hlavně jsem již senior a google automaticky překládá a to je něco pro mne.To víte stará škola dříve se učila ještě tak ruština.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.