mosoj

Jaký obranný sprej je praktičtější pro obranu?

Ten co látku rozptyluje, nebo ten co stříká paprsek.
Já si myslím, že lepší je ten paprsek, ale zkušenost žádnou nemám.
Doplňuji:
Ještě prý je nějaký, který stříká pěnu. Pokud ano považoval bych ho za bezpečnější než ten co rozptyluje, neboť ta pěna by měla zabránit tomu aby byli zasaženi i ti co neměli být.

Nejlepší odpověď
annas

Já mám pepřový sprej ve formě gelu. Naštěstí jsem ho použila jen jednou. Stříkla útočníka do obličeje a utíkala pryč.

Další odpovědi
anonym

od kamaráda otec je policista a dobré jsou všechny ale nejlepší je buď gelový nebo paprskový ale pokud je útočníku víc tak je lepší ten co ji rozptyluje

anonym

Kdysi jsem kupoval pro mamku do práce (bývala recepční a přišel tam zloděj, tak od tý doby chtěla mít aspoň trochu pocit bezpečí) a v obchodě mi doporučili pěnový.. Že prý je nejlepší. Ale těžko říct co je na tom pravdy