MobilManiak

Jaký obchod s oblečením máte rádi?

Do kterého sami chodíte? Vietnamec, obchody typu Tesco nebo obchody s oblečením typu H&M?

Původní otázka zněla:
Jaký obchod s oblečením byste mi doporučili?

Není fér, že jste změnil její stylizaci.
Jaký obchod s oblečením máte rádi?
--

Odpovědi
briketka10

Second hand 😁
Boty si kupuju tam, kde mi padnou.
Ponožky tam, kde je výhodná cena.
.............­.............­...

Nechápu, proč si sám upravil celé znění své otázky?
To mohou pouze k tomu zde vybraní administrátoři.
.............­.............­.........
Třeba ten, do kterého sami chodíte? Eshopy,ale i ty kamenné, které mají pobočky po republice.
.............­.............­.........
Do kterého sami chodíte? Vietnamec, obchody typu Tesco nebo obchody s oblečením typu H&M?

Likafina

Já miluji nákupy v Oliveru, espritu a nepohrdnu ani Orsey. Panské Celio mám také ráda, občas Tommy či lacoste.

Linda2020

https://www.tren­dymania.cz/

Eireen

Ahoj, já jsem si docela oblíbila nakupovat mikro punčochy přes S-Fashion – www.s-fashion.cz . Je to evidentně začínající eshop, všimla jsem si, že se jim tam ta nabídka pomalu rozšiřuje, ale pro holky tam toho maj pořád dost málo ☹ v postatě akorát ty punčochy, podkolenky apod. Nic jiného jsem zatím neobjednávala, ale chystám se koupit nějakou z košil pro bratra, ty mají moc hezké… Nejsem si úplně jistá, jestli mají kamenný obchod, nebo je to čistě jenom internetový obchod.

Henny

Nedávno jsem narazila na http://diamoci­.com/cs/ a docela mě překvapil obrovský výběr značek typu CK, Levis, Armani, Guess apod. a na spoustu z nich vydatné slevy. Nikdy předtím jsem si toho obchodu nevšimla… Kamennou prodejnu asi podle všeho nemají, ale i tak to vypadá velmi luxusně 🙂

Míša42

Pokud se jedná o něco levnějšího, tak vyrazím do města třeba právě do Tesca, ale když si chci udělat radost, tak si objednám něco originálního přes internet. :) Mám ráda takové ty nenápadné poklady, jako třeba tenhle: http://gruandgo­.cz/damske-obleceni/damske-saty/kosilove-saty/ Je fajn mít něco, co nenosí dalších tisíc lidí. :)

pavlicek99

Celkem dlouho jsem jel na lacoste, sice jsem se celkem prohnul, co se týče ceny, na druhou stranu mi všechno vydrželo řádově dýl než noname oblečení. Teď jsem objevil boty https://www.e­obuv.cz/lacos­te.html a musím říct, že mě vyloženě nadchly!

Nikola017

Podzim se už klepe na dveře, takže já už pomalu vybírám z podzimní kolekce a líbí se mi zateplené vesty.
https://www.tren­dymania.cz

Zdroj: TRENDYMANIA fashion e-shop

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.