Sky

Znáte nějaký opravdu dobrý secondhand v Praze? Jaký byste doporučili?

Za odpovědi děkuji. :)

Odpovědi
BANAN93

Když jsem byl malý, jezdili jsme do Bořanovic – sever Prahy, je tam největší secondhand v české republice jménem ZUZATEX, pracovala tam teta a dávala nám stranou hezké značkové oblečení.

Nicolas5555

Zajimalo by me jestli to jeste je v Bořanovicích :D

Kajolka

Ten Genesis shop je super. Mám ho moc ráda. Nakupuju tam a krom toho jim posílám oblečení, co už nevynosím a oni mi pak přípí kredity na další nákup :)

Vercule

Hele, a co se mrknout na net. Dneska jsou některé dobré secondhandy i na netu :)

Kajolka

Ten Genesis je právě i online, což je pro mě hodně pohodlný. Já jsem odvykla chodit po obchodech :)

Cizecek.M

Jo? Jakej třeba? Já se v tomto vůbec neorientuju, tak budu ráda za info :)

Vikki.vivi

No a ten Genesis znáš? Koukala ses na něj? Mají hezký věci a hlavně fakt za pár korun :) A to mi vyhovuje :)

Cizecek.M

Díky moc. Já jsem se na ten shop už koukala a musím teda říct, že jsem nadšená. Nabídka je super, bohatá, mají moc hezký oblečení. Už jsem tam pokoupila a jsem spokojená :)

Vercule

Já nakupuju moc ráda na Genesis. Oni mají hezké oblečení, mají ho fakt hodně, takže nabídka super. Jinak doručují do penguin boxů, takže doručení pohodlné.