Adamos00

Jaký nejkrásnější/nej­hnusnější sen jste kdy měli?

A to je nejhorší, co si měla, já nemám hnusné sny, protože je dokážu ovládat, ale když mi bylo asi 9–10 let, tak sem měl mnohem horší sen, který ani nejde popsat..

Nejlepší odpověď
Lgee

Mě se jednou zdálo že sem byl penis který někdo spolknul a nemůže najít cestu ven z těla.. :D

Další odpovědi
pizlicka

Já zrovna dnes. Přítel mi dal pěstí do břicha, lékaři mě odmítli operovat, prý bez šance, že stejně umřu.

MrGandy

Když jsem mi bylo asi 11 let, tak se mi zdál fakt hrůznej sen, kterej do teď vyprávím.

Vím, že jsem šel po městě a všichni lidi byli divní, jako v matrixu… No a najednou se objevila nějaká baba jaga a s ní nějakej pomocník, kterej vypadal jako démon s rohama (asi ta dětská představivost). Začal jsem utíkat po městě, oni mě naháněli a pak jsem už nemohl, zastavil se, byli ode mě asi 150 metrů a najednou jsem si řekl: „musím otevřít oči, musím otevřít oči“, kdy jsem si uvědomil, že je to sen (teď už vím, lucidní)… Nojo, jenomže ona se ke mně přibližovala a řvala „Neotvírej ty oči!“… a já stál a všechnou silou otevíral oči, jakoby to nešlo. Pak si pamatuju, že jsem je postupně otvíral a když byla na pár desítek centimetrů, tak jsem je měl už skoro otevřený. Pak mi přiletěla rána, jak utíkala a natahovala ruku po mně, ale v tu chvíli jsem oči dootevřel. To jsem se úplně cukl hlavou a ještě jsem slyšel „neeeee“ právě od ní. Byl to nějakej divnej, silnej trans, normálně by se člověk ve snech moc hejbat neměl. Ale je pravda, že mě přítelkyně párkrát budila, kdy se mi zdál zase horor a prý se klepu celkem dost… :)

Pak jsem v 15, 16 letech trénoval, abych se naučil lucidní snění. Po 2 týdnech se podařilo a pak jsem toho nechal. Zapisoval jsem si sny, pamatoval si tak 2, 3 za noc. Z toho opravdu hodně nočních můr, tak jsem toho nechal. Dokonce i sen ve snu, kdy jsem se probral normálně na posteli, koukal rozespale do stropu, najednou se ke mně něco přibližovalo a já se probral už normálně vystrašenej jak blázen :)…

Rokio

Můj nejhorší sen byl, když jsem viděl rozklad svého mozku v důsledku čehož jsem měl čím dál více poruch, mezi které patřila i mentální retardace.

Můj nejlepší sen byl, když jsem bojoval s jednou Amazankou a ta prohrála. Protože nechtěla zemřít, tak si to se mnou rozdala.

postcd

nepříjemný je když člověka pronásleduje zvěř nebo jiné bytosti ideálně s nadpřirozenými schopnostmi

dubraro

Zdálo se mi, že jsem byl upírem. Bylo to krásné (létání) i hrozné (proměna).

pizlicka

ano,to je nejhorší sen,co jsem měla.ale sny se zdaji,protože ti chtěji něco rict,něco znamenaji,ale znamenaji něco jiného,než co se ti zdá.neni dulezite,co se ti zda,ale kde v tom snu jsi ty.

ten který je

Zajímavý.V každým případě má každý z nás něco uloženého v podvědomí a sen může být zprávou.