Zlatý

Jaký nejkrásnější dáreček jste dostali pod stromeček?

Můj a manželčin nejkrásnější dáreček bylo oznámení,že dcera očekává miminko.:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

to je krásná zpráva,jádostanu dárky až dnes tak se nechám překvapit

Další odpovědi:

Zlatý

Tak já nikdy nezapomenu na Vánoce, když mi bylo osm a půl a přesně na Štědrej den jsme domů přivezli mrňavýho, desetidenního bráchu. A já jsem seděla pod stromečkem a měla jsem ten uzel v náručí... a všude byl bugr jako v tanku, uklizeno nebylo, cukroví nebylo (měsíc byla doma malá holka a tatínek sami :)), nic nebylo, ale byly to nejnádhernější vánoce, co pamatuju.
A opravdový dárky - od blbostí jako byly pěnový hlavolamy - kostky a plyšovej kocour (kterýho mám už asi 15 let :) , přes skvělý knížky až po loňskou zrcadlovku, deset let starou kytaru a její letošní dvanáctistrunnou sestřičku. Sice jsem si tu letošní vybrala a vyzkoušela, ale stejně to byl krásnej pocit si ji pod tím stromkem vybalit :o)

Zlatý

Já byla ráda, že jsme se sešli všichni jako to bývá zvykem u štědrovečerního stolu a popřáli jsme si hodně zdraví a těšení ,že se zase za rok takto sejdeme.Dárky jsou až v druhé řadě.

Bronzový

Já měla radost z kosmetiky a kvalitnch ponožek. Líbila se mi dcera, jak rozbalovala a radovala se z dárků.

Asi nevětší radost mi udělala v 11.letech digitální hra Tetris s 99hrami. Moc jsem si jí tenkrát přála, to že jí dostanu jsem ani nedoufala. :-)

Bronzový

Juuuu miminko - tak to je vážně "krásný vánoční dárek":http://www.darek.cz/… :) ... já tento rok dostala skládací malířský stojan což jakožto mladá výtvarnice a studující designér s malým pokojem náležitě ocením :) ...stejně nejkrásnější bylo koukat na rodiče jak rozbalujou dárky :) Už jsem v tom věku kdy dostávají stejný počet dárků jako já (ne-li víc) :)

Zlatý

Myslím, že nejde o nejkrásnější dárek ale, že se rodina a přátele sejdou a nějakou pozorností potěší své blízké. A že se zmyslí nad tím, co ten druhý potřebuje. Jistě máme svá skrytá přání která se i splní.
Osobně dávám nějaké lbninky které vyvolají úsměv a knihy. PC hry raději nedávám - to raději dám karabáč aby mlaďoši od PC vypadli.

Bronzový

Překrásný dárek jsi dostal!!!!
Pro mě bylo krásné, že jsem se všichni sešli a každý měl radost z radosti těch druhých, kteří si dárečky rozbalili.....
A z těch vĺastních taky, samosebou, vždyť jsou z lásky...!!!! :-D

Diskuze k otázce

Bronzový

GM

To jsme dostali stejný dárek! Nám dala dcera s přítelem do obálky fotku z ultrazvuku.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.