arachis

Co jste dostali k Vánocům od rodičů?

Prosím pouze ženskou část ve věku 20–25 z finančně slabší rodiny. Klidně i do SZ. Moc děkuji,nutně se potřebuji inspirovat a dárky typu šampony,voňavky už jsou pro mě klišé.

Nejlepší odpověď
ReHu

Protože žádáš o odpovědi pouze ženy ve věku 20– 25 a z fin. slabších rodin, nemohu odpovídat.
Přestože mě pár možností napadlo, nechci cpát tipy tam,, kde je nechtějí.
Opravdu potřebuješ nutně inspiraci?

Další odpovědi
chachar1922

Treba vas z me odpovedi neco napadne. Dostala jsem hodinky, barvu na vlasy, rasenku napriklad, nebo i neco na manikuru, hreben, takove veci co potrebuju. Me kupuji i věci pro psa, protoze vi, ze za to jsem rada.

anonym

„Z finančně slabších rodin ne“?Je tohle diskriminace namyšlené barbie?MILUJTE SE A HLAVNĚ MNOŽTE SE!, protože život je jen pro bohaté a soběstačné lidi na . které budou dřít roboti, až ti"méněcenní"so­ciálky a husákovy děti vymřou a bude tu konečně ráj na zemi, to je, ale jen zbožné přání těch, kteří jsou za vodou a co na to bůh a jeho spravedlivá rovnováha?Nejspíš vypukne světová válka, právě kvůli takovým lidem.

anonym

"Pražský výběr"a životopis po prezidentovi ČR nepožadujete?+ průvodní dopis.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=pGKJ2ip-pZ8