SINGO

Jaký nazor na to máte?

http://zpravy­.idnes.cz/soud-poslal-vlciho-otce-na-osm-let-do-vezeni-matka-dostala-podminku-1dw-/krimi.aspx?c=A120105­_134017_krimi_hv

8 let nepřipadá vám to moc? Zaslouží si vůbec nějaký trest? Vždit oni se o ty své děti nejspiš staraly (né jako narmální lidé ale staraly) Měly nějaké přesvědčení a žijí jinak to jejich věc ne? Taky se mě to nelíbí ale…

Když už se teda na to přišlo, odebral bych jim ty dědi (jak se stalo) ale vězení proč? Možná tak nějaká psychyatrická leč­ba.

Nejlepší odpověď
aramah

Já bych jim dala víc.Chudáci děti, jak je již zde psáno pravidla se musí dodržovat.

Další odpovědi
Drap

Tak jsou zkrátka stanovena prvidla a všeobecná morálka. Podle nich je to možná normální, ale podle všeobecně uznávaných pravidel ne. I když jednali podle svého přesvědčení, tak je to chápáno jako porušení pravidel.

franku

A co chudáci zaostalé děti?Ani najíst se neuměly!Jak by se Vám to líbilo.

karel4

nechtěl bich bít takoví otec až virostu