Jaký názor máte na Facebook???

Nejlepší odpověď
WeeBear

Sice ho používám, ale jsem už více tady na Odpovědích, než tam. 🙂

Názor? Ono jak se to vezme. Pokud si tam někdo dost odhaluje své soukromí (denně několik statusů, fotek,..), tak moc dobrý ani ne. Pokud ho využíváte spíše ke komunikaci, tak to je v pohodě. Záleží na každém, jak moc si ho pustí k tělu. 🙂

Další odpovědi
Drap

Žádný, doposud jsem nepochopil, k čemu by mě mohl být dobrý, tak ho ani nepoužívám

Petra09

Facebook rada nemam,nelibi se mi jeho prehlednost a nic mi to nedava,profil sem smazala.

KdoSiOdJinud

Dříve to byl chat na lidé, pak icq, teď facebook… Vždycky budu využívat to, co používá nejvíc lidí z mého okolí a to jen proto, že je jednoduché je kontaktovat.

Co se týče soukromí, je třeba vědět co napsat a co si nechat pro sebe, při špatném nastavení fb může být výsledek hodně špatný 😁

karelfodor

Když mi ho ukázal 1 muj známý tak mne to vyhledalo ty které jsem roky neviděl,později jsem začal si všímat,že to začínám tomu říkat deník,pokud bych to nahradil takovým tím albem z dětství-líbí se mi,že zadáte jméno herce,inspirace a vyjede fotka,ale má to chyby třeba,místo vložení názvu do seriálu vám nevyjede fotka kde chcete ji mít,ale do kolonky filmu vám vyjede jak je to možné nevím.Jinak FB je dobrý jen k pokecu

Zdroj: facebook.com

OLDA321

celkem dobrá věc