Avatar uživatele
anonym

Jaký názor máte na Facebook???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Petra09 před 4497 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Sice ho používám, ale jsem už více tady na Odpovědích, než tam. 🙂

Názor? Ono jak se to vezme. Pokud si tam někdo dost odhaluje své soukromí (denně několik statusů, fotek,..), tak moc dobrý ani ne. Pokud ho využíváte spíše ke komunikaci, tak to je v pohodě. Záleží na každém, jak moc si ho pustí k tělu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Žádný, doposud jsem nepochopil, k čemu by mě mohl být dobrý, tak ho ani nepoužívám

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Petra09

Facebook rada nemam,nelibi se mi jeho prehlednost a nic mi to nedava,profil sem smazala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Dříve to byl chat na lidé, pak icq, teď facebook… Vždycky budu využívat to, co používá nejvíc lidí z mého okolí a to jen proto, že je jednoduché je kontaktovat.

Co se týče soukromí, je třeba vědět co napsat a co si nechat pro sebe, při špatném nastavení fb může být výsledek hodně špatný 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karelfodor

Když mi ho ukázal 1 muj známý tak mne to vyhledalo ty které jsem roky neviděl,později jsem začal si všímat,že to začínám tomu říkat deník,pokud bych to nahradil takovým tím albem z dětství-líbí se mi,že zadáte jméno herce,inspirace a vyjede fotka,ale má to chyby třeba,místo vložení názvu do seriálu vám nevyjede fotka kde chcete ji mít,ale do kolonky filmu vám vyjede jak je to možné nevím.Jinak FB je dobrý jen k pokecu

Zdroj: facebook.com

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
OLDA321

celkem dobrá věc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek