IvkaH

Jaký názor máte na darování vajíček?

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak pokud máš hodně slepic a nemáš kupce, tak je lepší je darovat, než je vyhazovat.

Další odpovědi
da ny

Zřejmě máte na mysli, že za úplatu :). Spíše nijaký.
Pro dárkyni, je to obrovská hormonální zátěž, ze které se pak její tělo musí vzpamatovat.
https://ivf-cube.eu/darkyne-vajicek?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=ppc&ut­m_campaign=dar­keyne_vajicek
https://ferti­lityport.com/cs/dar­covstvi-vajicek/?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=Da­rov%c3%a1n%c3%ad+vaj%c3%­ad%c4%8dej+NEW&ut­m_content=Darov%c3%a1n%c­3%ad+vaj%c3%ad%c4%8dek+%­7c+Kompenzace&ut­m_term=darov%c3%a1n%c­3%ad+vaj%c3%ad%c4%8dek

Drap

Názor mám kladný, jsem rád, když mě někdo obdaruje vajíčky. V sobotu jsem dostal 30 křepelčích.

Dochy

Moje mamka nám jich dá vždycky alespoň dvě krabičky, když tam přijedem. Tak určitě je to lepší než kupovat. Zužitkujou se zbytky, my dovezeme ztvrdlé pečivo, slepice běhaj ve výběhu, určitě z tohohle pohledu je to lepší než je kupovat 😉

Rokio

Darování slePIČÍch vajíček je obchod jako každý jiný. Pokud máš hodně slepic, je lepší část z nich darovat než je vyhodit.

Pokud jde o lidská vajíčka, je to pro organismus obrovská zátěž a není to jako u muže darování spermií.

NoFear

Normální, pozitivní asi jako darování spermatu. Pomáhá těm, kteří nemohou mít děti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.