Pokročilý

Jaký máte pocit, když jdete a vidíte něco, co tam je jen dí(k)y vám?

Omlouvám se, ale když jsem napsal díky, mělo to kecy...
Když třeba vlastníte nějakou značku, billboard, cokoliv a jdete městem/obcí a vidíte to a je to jen díky vám, jaký toho máte pocit? Mě to vždy nakopne něco dělat a rozrůstat se.

1. nejsem žena ! :D
2. kdo řekl že jsem na bilboardu?

Bylo to myšleno ve stylu: Jaký máte pocit, když vidíte ve městě něco, co jste dokázali svojí prací a všichni to maj rádi a nebo to využívají.

Odpovědi:

Zlatý

Mohu se vyjádřit jen k subjektům kdy jsem se na jejich realizaci spolupodílel a tehdy jsou moje pocity rozporuplné nebo zklamáním. Mám radost při pohledu na děti ve školce kterou jsem v rámci akce "Z" pomáhal s lopatou v ruce budovat. Jsem smuten když vidím chátrající objekty u nichž jsem svého času zahajoval financování a na kontrolních dnech společně s ostatními účastníky na kontrolních dnech hodnotil průběh jejich realizace /kupř. i vodního díla Gabčíkovo/. No a zklamaly mě produkty z nemocniční kuchyně, které nám byly nabízeny v době mého pobytu na zdejší JIP /neboť tam jsem odpracoval mnoho hodin kvůli přijetí dcer do mateřské školky/.

Pokročilý

je mi 15 a nic takového nemam ale nejspíš bych se cítil že jsem něco dokázal a trochu i pyšně ale zároveň jak už jste napsala bych chtěl dosáhnout ještě větších úspěchu abych nebyl jen na tom billboardu...

Pleteš si to tu s Radical fórem :).

Pokročilý

Moc mě nezajímá co jsem dělal dřív, z 90% se zaměřuji na budoucnost.

Zlatý

Když vidím svůj ohňostroj na videu, vždy si říkám, tohle udělám příště trochu jinak.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.