briketka10

Jaký máte nyní názor na rozhodnutí soudu s lékařem Michaela Jacksona ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Byl odsouzen a „je vymalováno.“ Co,jak a proč se tehdy vlastně stalo – to se asi nikdo nedozví.
Kdyby zemřel bezdomáč,nikdo by se nestaral.

Další odpovědi
hanny 2

Myslím si,že je nevinný,proč by ho chtěl zabít?Je to klasifikováno jako „neúmyslné zabití“,takže proč ta komedie?

MacChill

Myslím že soud přihlížel na to co za osobnost zemřelo ,nechal se ovlivnit fanoušky a doktor dostal moc přísný trest

terry

hanny 2 – pokud byl jeho ošetřujícím lékařem, měl jistou míru zodpovědnosti. Proto to neůmyslné.