briketka10

Jaký máte názor na soud s lékařem Michaela Jacksona ?

Doplňuji:
a vadí Vám to?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To je velmi složitá věc …on měl pocit, že mu musí pomoci ,ale jak to vlastně bylo ..to asi ví jen on sám a myslím, že pro lékaře je to velmi těžké se s tím vůbec vyrovnat /jednak se smrtí Michaela a nyní s tím procesem /
Doplňuji:
je více nespravedlností na tomto světě …

Další odpovědi
rosinka

Myslím si asi tak totéž, co hanulka, navíc s tím, že mi přijde zbytečné někomu dalšímu ničit život – vězením. Potrestat „viníka“ je krátkodobá úleva pro pozůstalé,ale chápu, že po tom člověk silně touží, když nemůže nic udělat.

led

Keď nemohli obviniť idol, obvinili lekára.
Spôsob života, ktorým žil sa rovná pomalej sebevražde.