elkon

Vyhozené peníze. Není uveden žádný výkon, protože v dané velikosti je nemožné aby to kvalitně topilo. Je to jen chyták pro důvěřivé a neznalé fyzikálních zákonů.

Další odpovědi
aliendrone

Jestli máš ve sklepě perpetuum mobile, proč ne? 😉
Jestli ale za elektřinu platíš, tak NO WAY! Jen těch 10 minut na „vytopení místnosti“ mi přijde podivných. Možná leda tak, že přes to položíš přívodní gumovou hadici od myčky/pračky/etc. připojenou k vodovodnímu řádu. To bys mohl vytopit nejen místnost, ale i celý byt včetně sousedů pod tebou. 😉

Jestli chceš nějakou „akutní věc“ pro případ „náhlý holomráz“, tak radím https://www.me­vaobchod.cz/Ply­novy-teplomet-Ardent-MEVA-PB-1-1-kW-2171-d805.htm

Dochy

Obchodníci s deštěm.
Technické informace chybí, jen bombastická reklama na prd. V téhle velikosti nelze očekávat výkon přes 100W (jestli to má něco jako 400, dá se očekávat docela rámus od větráku), tedy asi jako kancalářský počítač. Že by výrazně ohřál místnost během 10minut? Pokud bude dobře izolovaná a s plochou kolem 2m2 tak možná.
Účinnost? Přeměna elektřiny na teplo má účinnost blízkou 100% (nějaké minimální ztráty mohou být v rámci EM vyzařování – hluboko pod 1%) Takže tento bazmek rozhodně nemá prostor k tomu něco ušetřit. (alespoň ne tolik, aby stálo za to ztratit o tom slovo). Pokud chceš topítko tak kvalitnější, levnější a výkonnější seženeš v každé elektře v cenách od cca 300,–

JK2021

Jednoznačný podvod – na tom webu nejsou kromě vágních tvrzení/úplných nesmyslů (např. místnost vytopená za 10 minut, otáčení o 270°), na nichž je poznat, že jde o strojový překlad z cizího jazyka, žádné relevantní informace o výrobku, ani kontakt na firmu, jen platební formulář na platbu přes Paypall a kreditní kartu, což je už samo o sobě extrémně podezřelé.

Emefej

Je to testováno na sytost a budeš dýchat hřejivě. Jdi do toho!

plebs

Je to výrobek komunistů nebo kapitalistů?