zvonisek

Jaký máte názor na televizi Mňau?

Mně se zdá, že se tam opakuje jedno a to samé dokola.

Odpovědi
Drap

Žádný. Nesleduji takové věci a ani v budoucnu nebudu.

Cenobita

Velmi dobré, doporučuji, lepší než TV Mňam (kde je to taky pořád dokola jen o žrádle).

anonym

Občas se na ni podívám, ale je to spíš při reklamách na jiných televizích.Ano, točí tak spoty stále dokola.
Ale je to úplně stejné jako na soukromých rádiích, tam točí asi tak 300 písniček stále dokola akorát nejdou ve stejném sledu.
Pracoval jsem ve firmě na tři směny a mohli jsme mít radia.Za měsíc jsem byl přesycený stále stejných písniček.

adél22

Tahle stanice mi vůbec nic neříká. Co tam dávají za pořady?

anonym

neznám to,ale koukat bych na to asi to neuměl