jaký máte názor na sex na jednu noc?

zkusili jste to?
Doplňuji:
ne já to nezkusila,ale musí být dobré se sněkým pomilovat a ráno se zeptat jak se vlastně jmenuje

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U mě těch nocí bylo víc, nikdy jen jedna :o) tak nemůžu říct..... Pokud je někdo nezadaný a stane se to, určitě ho neodsuzuji.

Další odpovědi:

Zlatý

Nikdy jsem to nezkusila
Doplňuji:
Já Mirku nekecám já jsem se svým ted už manželem od 15 let takže u mě se to nestalo abych měla s někým jiným na jednu noc

Zlatý

Ano když jsem byl mladý tak ano,ale dnes bych se bál.Dnes už to není legrace.

Zlatý

Nic pro mně.

Zlatý

Záleží na tom s kým :D
Ale jinak. Ano zkusil jsem to. Očeň mnoga let tomu nazad. Bylo to na jednu noc s .... a dnes je to furt moje manželka.
Co na to říct :D:D
------------
A lidi, nekecejte :D:D
jo a chybí mi zde názor tazatelky :D

Zlatý

no ani to nebylo na celou noc.Zajimavy,ale lepsi je se vedle toho druhyho probudit a tesit se i na druhou noc,treti...

Bronzový

Nic pro mě, nikdy jsem to nezkusila. Myslím, že jsem na to moc zodpovědná... ale nikdy neříkej nikdy :) Protože nikdy nevíš...

Bronzový

když obě strany vědí do čeho jdou...proč ne??

Zlatý

je to o povrchnosti a chemii, to radši utrejch ... o něčem jiném jsou "úlety" mezi dvěma lidmi opačného pohlaví, kteří jsou např. oficiálně "jen" přáteli. Tak jsem to měl já nebo svého času zamlada Václav Havel. V takovém případě spíte s někým, koho znáte dobře a jen to váš vztah prohloubí.

Bronzový

když je to spontání a dobrovolné pro oba... každý má svoje svědomí a vědomí. kdo někdy neudělal něco, čeho později litoval nebo za "normálních" okolností nikdy neudělal??? zatím jsem nikdy nelitoval!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.