Pokročilý

Jaký máte názor na naše soudnictví a jestli je vždy rozsudek spravedlivý?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Sám jsem to poznal na sobě co je Justiční mafie.Tento stát je bez právního titulu.Bohužel soudci jsou nedotknutelní a advokáti,ktěří vědomě lžou před soudním senátem jsou beztrestní i když dokážete,že máte jen a jen pravdu.Ale za pravdu už upálili i mistra Jana Husa.

Další odpovědi:

Bronzový

Spravedlnost je jen v nebi. Celé soudní řízení je snaze najít pravdu a pravda nemusí být spravedlivá. Proto lze proti rozsudku podat odvolání a tak se co nejvíc dopátrat pravdy, nikoliv však spravedlnosti.

Pokročilý

Pánové a dámy,pokud chcete opravdu najít skutečnou SPRAVEDLNOST A PRAVDU tak to všechno najdete jedině U BOHA,KTERÝ JE SPRAVEDLIVÝ A NIKOMU NENADRŽUJE.CO VLASTNĚ CHCETE PO SVĚTU PLNÉHO ŠPÍNY?BIGFOOT

Pokročilý

Myslim jsi že naše soudnictví neni spravedlivé.Hajzlům vše prochází a těm dobrym ne!!To je můj názor.Když člověk nemá peníze je hodně malinkatý

Bronzový

Spravedlivy asi vzdy neni, tezko hodnotit. Jednou v TV davali zajimavy porad. Na konkretni pripad odsouzeny v CR aplikovali model USA, tedy soud s pomoci poroty z rad obcanu. Videla jsem 2 dily. Jednou se jednalo o zabiti (syn zabil otce) a jednou o zanedbani pece o dite. Porote prednesli vse jako v realu, mluvili obhajci i zalobci, policie, svedci a na konci porota nejak rozhodla. Pote odtajnili skutecny rozsudek soudu, a vzdy to bylo uplne jinak, nez by se rozhodla porota. Z jednoho pohledu by to zdanlive mohlo svedcit o tom, ze ceska justice soudi nefer, z druheho se ale take ukazuje, ze vynest rozsudek neni nic lehkeho a bere se v potaz mnoho skutecnosti a take zakony nastavenych mantinelu, ktere laik ignoruje. Nicmene ja jsem take byla vzdy uplne opacneho nazoru nez soud a byla bych na strane poroty... Chci tim jen rict, ze dobre a spatne rozsudky z pohledu laika - to je dost relativni. O existenci justicni mafie ale nepochybuji...

Mám kamarádku, která vypila z originál zabalené minerálky louh, kterým se láhve vyplachují (mimo jiné), před naplněním. Je už 7 let v inv. důchodu s rozežranými vnitřnostmi, má snad 35 kilo... Soudila se a vysoudila akorát málem pokutu. Nehledě na to, že podezírali manžela, že ji chtěl zavraždit, že chtěla spáchat sebevraždu atd.,atd. Holt neměla tolik peněz na advokáty jako výrobce minerálky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.