Jaký máte celkový názor na hiphop?

Zajímalo by mě, jaký máte celkový názor a pohled na hudební styl hiphop a jeho 5 elementů které k hiphopu patří (deejaying, rap, beatbox, breakdance, graffiti), děkuji. https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Hip_hophttps://en.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Hip_hop

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Už na základce mi to přišlo jako pro blbečky – jednoduchý podkres, text o ničem a sprostej. Věřím, že existuje kvalitní hip-hop/rap, ale ten se musí hledat. Pokud na něco narazím, tak dobré, ale nevyhledávám, nesedí mi to, hledám něco náročnějšího.
Grafitti se mi nelíbí, přijde mi to jako hyzdění, raději bych zeď nechala obrůst břečťanem/lou­bincem, než pomalovat…
Breakdance mi nevadí, je určitě dobré mít kontrolu nad vlastním tělem, ale opět jsou to dle mě jenom machrovinky, které mi nic moc neříkají :)

Další odpovědi
cochee

Hudební „element,“ jak to nazýváš, hiphopu já za hudbu nepovažuju – a zbytek nehudebních elementů mě nezajímá.

cechacek

Je to podobné jako v české politice, hurá ODS neviditelná ruka podvodů, hurá růžovky hrabati pod sebe, hurá zelení mužíci a jejich el. baroni, hurá kobliháři bude líp pro boháče a.t.d.

sesednizkola

Graffiti se mi nelíbí vůbec a odsuzuji to. Kecy o umění a sprejerech co stříkají na legaly odmítám, protože čmárání tagů (podpisů) na zdi a graffiti na vlaky a tak k tomu prostě patří. Naštěstí policie proti tomu opravdu něco dělá a sprejerů ubývá. Další věc je cena sprejů, jeden stojí přes 100 a je hned pryč, takže si to většina mladých nemůže dovolit. Ve 30 , kdy a by na to člověk už měl, zase začne opravdu málo kdo.

Rap a tak není špatný některý, vadí mi to hrozné předvádění se a celkově primitivismus. Hip hop pro děti dobrý, dospělý člověk by měl z hiphopu vyrůst.

anonym

elementy které k hip hopu patří ? To jako ber vše nebo nech být, hrnec, vysavač, životní pojištění a jako bonus roční licenci na netflix 🙂 … musím být fanda sprejerů abych mohl ocenit fyzickou zdatnost kterou vyžaduje breakdance a naopak ? Připadá mi spíš že ty věci spolu nesouvisí nijak :)

Budha666

Velmi kladný
Rap – mě baví svým rozsahem
Djing – tím že nepotřebuješ x lidí na dělání hudby
Breaking – jako to co tam předvádí wau
Grafitti – ( ne nepovažuji za grafitti jen jméno načmarané fixou ) je hezké baví mě ty 3d písmena
Beatbox – to co ti lidé dělají s pusou je wau neuvěřitelné

Budha6

Je dobrý baví mě stará i nová škola,Grafitti se mi líbí , B-boying je taky dobrý a to stejné i beatbox a Djing a i to oblečení není špatné