Rokio

Který kurz byste mi doporučili přes letní prázdniny?

Pokud neudělám maturitu, tak budu mít tři měsíce volna a budu ji dělat na podzim. V případě, že ji udělám, stejně by se mi hodil nějaký kurz, dokud nezískám nějaké pořádné zaměstnání, abych měl něco navíc oproti ostatním uchazečům.

Zvažuji mezi německým kurzem pro mírně pokročilé a anglickým kurzem pro středně pokročilé. Z rekvalifikačních kurzů mě napadá asistent, administrativní pracovník, administrátor, výživový poradce a tvorba webových stránek.

Který kurz je pro mě nejlepší podle vás?

Odpovědi
Drap

Být tebou, tak přemýšlím o českém kurzu účetnictví.

Kelt

Těžko radit na dálku. Podle otázek můžeme poznat charakter člověka, ale lépe by to posoudil nějaký psycholog, výchovný poradce. To že máš určité odborné vzdělání neznamená, že se daným oborem musíš živit, třeba toužíš dělat něco jiného. Z uvedených nabídek nemohu posoudit, jak jsi na to s jazyky a jaké jsou jazykové kurzy, co výš o výživě a pod. Takže nepiš na tuto stránku, ale zavolej nebo nevštiv odborníka.

yuko

Tvorba webovych stranek.