dust8

Jaký je život upíra?

Odpovědi
Rokio

Upír je vymyšlená bytost. V reálu nejsou. Snad jen energetičtí upíři.

Upíři v mytologii byli aristokrati. Měli vybrané způsoby. Byli nesmrtelní věkem a potřebovali k životu krev. Uměli létat a měli bledou pokožku.

Tyto bytosti žili v ústraní a křesťanská církev je pronásledovala.

aevul

Začti se do wiki

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Up%C3%ADr_o­becn%C3%BD

zjentek

Dlouhý kámo, dlouhý. Taky bych to bral a možná i za cenu charakteru, jakým podle všeho disponuje 🤷‍♂️

Darcy

miluju Queen of the Damned (koukni v češtině, v originále EL stojí za prd). Skvelá hudba, příběh, kostýmy a pri tom je to Béčko.

da ny

Asi prima. Saje a "dobře je živen. ;D
Upír energetický – vysává energii, kde se dá. V posteli od partnera, v práci od kolegů. Dobře je mu v nákupních střediscích. Tam je materiálu dostatek.
„V jejich blízkosti se cítíte za chvilku jako bez života.“
https://nakla­datelstvi.por­tal.cz/casopi­sy/psychologie-dnes/98644/ener­geticti-upiri
https://www.len­kacerna.cz/li­fe-koucink/vztah-vztahy/energeticti-upiri-jak-je-rozpoznat-a-jak-jim-celit/
Ochrana je snadná, Několik možbých způsobů.

Upír finanční = pijavice. Definice „příživníka“, mamánků, podvodníků, prodejců, reklamních kampaní, jsou obecně známy.
„Vlastní krevní banky, ze kterých půjčují na krvavý úrok.“
„Už nelétají jen v noci, ale krouží jako supi celý den a hledají další příležitosti jak se zakousnout a sát.“
Zdroj: https://jakub­kouril.blog.id­nes.cz/blog.as­px?c=789596

Upír obecný, viz. Wikipedie (odkaz již zde uveden).

marci1

Krásný. Ten novodobý „upír“ ti vysává a vysává energii a má z toho hroznou radost. On je spokojený, my jsme „vycucaní“ až do morku kostí. Vem rychle nohy na ramena a uteč! 🙂

Darcy

ja bych to brala jenom kdyby platilo, že přes krv oběti máš i její vědomosti a taky část její paměti (učíš se vstřebáváním přes krev), ale zas lovit tzv. lidi 0 (ty, které nikomu nechybí – prostitutky, tulák.. ) to je fujky jídelníček…
Ja miluji soumrak a s příchodem noci ožívám, takže mne by to vyhovovalo, sice úplně na prd vidím hloubku a výšku už za šera, ale skvěle slyším, takže úplně loser vamp bych nebyla. Představ si ale, že i v bežném lidském životě tě vytáčí to kvantum blbú. A teď si představ, že to potkáváš 100 let, 1000 let.. 3000let.. na facku. Taky ta ošemetná vec se sluncem. Máme tu verzi A) ze sluníčka se sesypeš (na popel, doslova), nebo B) třpytíte se jako jednorožec, ani jedno není moc konfortní pro život. A též to asi nebude zrovna sexuální virtuóz, když nemáš krevní oběh.. některé věci prostě nefungují 😂 Jo a neumím si představit že bych už nejedla opekanou slaninu v sobotu.. ALE kdybych měla víc síly a běhala tak jak to popsali v Twiligh.. hmm.

da ny

Darcy
I ty filuto ;D
Takto, snadno a bez trychtýře, přijít k vědomostem! Ale těch starostí, aby pak upír v nouzi a z hladu nenarazil na blba! 🙂

Darcy

kdysi jsem ujíždela na literature o vamp, a to nemyslím twilight, ale hodně se spomína že se učí přes krev. Emočně i zručnosti. Treba Lestat se tak naučil hrát na housle.. :)
no a když upír narazí na blba… tak snad aby nechodil na zasedání slovenského parlamentu.. 😁

Darcy

pro Rokio: tvl to si neznal matku mého ex…

Rokio

Darcy: Aha.