Tombik

Jaký je význam slova instrumentalizace?

ne ve vztahu k hudbě, prosím. :)

Odpovědi
gecco

Nemáš zájem spíše o význam „instrumentace“??
😉

  1. vybavení nástroji (nebo spíše přístroji) něčeho nebo někoho
  2. práce s přístroji (od popisu po návod k provádění činnosti)

klumprt

Znástrojovatění 🙂

Emefej

Instrumentalizaci neznám. Ale s instrumentací přicházím denně do styku, pracuji totiž ve firmě, která se zabývá prodejem a servisem polní a laboratorní instrumentace.

ptáč

Božínku, a jé. No dobrý. Každý zvuk, ať pískle, Vltavské splavy by mohly být znázorněny píšťalkou, nebo harfou. A to je instrumentilizace. odinstrumentilování přírodních zvuků je buď dáno svěřeno digitální syntéze, pak to spadá do hudebního žánru ambient. Jinak, když se napsané štoky sloh not pro mě nic neříkajících převedou do hudební podoby, vždy se najde nějaký kytarista, houslista, nebývá a nesmí být prdidlem, že jde o pianisty, a všechny osnovy – houslový, basový klíč zahrají klasické nástroje, to je instrumentila co? lizace. A měl by se nástroji popřít, nebo nahradit vokál.
Doplňuji:
opravuji. že pianista není pravidlem.