trifixion

jaky je spravny vyznam slova prumer,a jak se vypocitava,muj penis meri15cm a sirka5cm je to prumer?staci to na uspokojen

staci to na uspokojeni me partnerky?15 sirka5cm se mi zda malo diky

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odkaz, třeba se dovíte něco víc.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=velikost+pe­nisu&sa=Vyhle­dat#1154

Další odpovědi
anonym

Ad Berušinka, občas se ti daří pozoruhodné a nápadité příspěvky, ale dnes už se neudržím, a musím reflektovat na tvou dnešní perlu.
Nápadně připomíná skutečnou příhodu v r. 1987 na UK, katedra medicíny, budova v Kateřinské, zkouška anatomie. Studentka na otázku jak byste postupovala při amputaci penisu, odpověděla.
Měkké tkáně bych odpreparovala sklapelem a kost bych přeřízla chirurgickou pilkou.
Profesor: Z anatomie máte za 5, ale vaše životní zkušenosti vám závidím.
(Já ti v duchu také závidím, ale zároveň je mi líto všech potenciálních ctitelů, poněvadž proti tvým nadsamcům, jsme my všichni obyčejní mužský, zřejmě úplní břídilové).

Berušinka

=D =D =D

Partnerky se zeptej, ne tady.

salsa verde: Uvádí se to v „aktivním“ stavu, v klidovém je to celkem na nic.
V klidovém stavu ho asi 15 cm nemá =D To nemá většina chlapů.
Doplňuji:
Dr.Axl: =D =D =D =D =D =D Nechápu, jak se mohla dostat až na UK! =D

Co se týče těch „centimetrů“ – preferuji zlatý střed – né 5 cm ani 25 cm =D Obojí už je extrem =D =D

salsa verde

abys získal kvalitní odpověď je třeba upřesnit zda uváděné míry jsou v klidovém stavu. berušinka: 🙂

anonym

Ne. -iv-

jendahun

Zajdi si do ZOO podívat se,s čím šoustá stokilový gorilí samec.Pro informaci – má ho 5 cm dlouhý a tenký jak šídlo.Když tady kladeš takové otázky,tak se od té gorily lišíš jen tím penisem.Zajímá tě to kvůli partnerce,tvojí ješitnosti,nebo chceš točit porno?

taxio

na velikosti nezáleží.Partnerku uspokojíš i s malím penisem jen musíš vědět jak na to.