Jaký je rozdíl mezi sexem s kondomem a bez něho?

Zdravím, zajímalo by mě jaký je pocitově rozdíl mezi sexem s kondomem a bez kondomu.

Zatím jsem měl vždy sex jen s kondomem, tak by mě zajímalo o co přicházím.

Už se mně kolikrát stalo, že holka po mně kondom nechtěla, ale já jsem neměl odvahu nepoužít kondom, protože ty holky znám jenom velmi krátkou dobu. (vždy se s nějakou seznámím v klubu a je to známost na 1 večer)

Případně jestli bych to někdy měl risknout a jaká je možnost pohlavní nákazy.

Díky.
Doplňuji:
Stálou partnerku si hledat moc nechci, mě vztah nějak moc neláká,. A jaký je to pocit bez kondomu je to o dost lepší? Pamatuji si když, jsem byl před 4 roky panic, tak jsem od toho sexu čekal něco víc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

záleží na tom, ako sa na to pozrieš:

z hľadiska estetického - niekedy tá manipulácia s kondómom môže rušiť, niekedy naopak, môže sa stať príjemným spestrením.

z hľadiska prevencie tehotenstva (teda antikoncepcia) - prijateľný nástroj, ktorý pri správnom používaní podstatne predchádza otehotneniu (najmä nechcenému).

z hľadiska zdravotného - ako prevencia proti pohlavným chorobám pri správnom používaní a nie rizikovom sexe (análny sex a pod.) relatívne úspešná ochrana.

samozrejme, všetko záleží na správnosti používania a kvalite výrobku - spoľahlivosť nikdy nie je 100%.

osobne:
som z generácie, kedy sme nepoužívali kondómy, proste sa nám to nepáčilo (i keď viem, že mnohí to dnes považujú za predsudok), pripadalo nám to ako lízať zmrzlinu cez sklo.
takže treba iba vyskúšať a porovnať.

ale:
nie je vhodné robiť takéto "pokusy" pri súčasnom promiskuitnom spôsobe života, doporučujem počkať si na dlhšiu/trvalú známosť a ku pokusom z/bez prezervatívu pristúpiť tak po 1/2 roku - čiste z hľadiska zdravotného, do tej doby by sa mali ukázať príznaky prípadnej pohlavnej choroby jedného z vás.

:-Q

Další odpovědi:

Stříbrný

Dávej si pozor, protože ona tu nemoc nemusí mít, ale jenom jí přenáší:D
Na jednu z těch asi deseti běžných p. infekcí ale určitě zanedlouho narazíš:D
Doplňuji:
Tak pro mne je to bez trochu lepší, tak to musí být i pro tebe, ale příjde asi taky na tu partnerku, jakou jí má...ale jinak dobrá otázka, - a přeji ti mnoho odpovědí...:DDD

Bronzový

Kromě nechtěného těhotebství a pohlavních chorob bez použití kondomu "hrozí" už jen to, že během svého promiskuitního chování nasbíráš od partnerek patřičnou dávku HPV virů.
Pak ti hrozí :
: http://hpvinfo.cz/…
http://www.asklepion.cz/…
=> a až ti bude na některé stálé partnerce velmi záležet, může se od tebe tzv. "nakazit" a brzy se tak "dopracuje" třeba k rakovině....

Kondomem chráníš především své zdraví.

Stříbrný

Začnu od konce: jaká je možnost? No, ne moc vysoká. Na druhou starnu, když už tu kliku budeš mít, nakazíš se virem HIV. To bude další zajímavá zkušenost, zážitek na celý život.
Najdi si stálou partnerku a když budete znát svůj zdravotní stav a budete si věrní, sex bez kondomu není problém.
Doplňuji:
Osobně v tom rozdíl nevidím.

Je to lepší, jako bez gumy a nakonec i s HIV se dá žít až do smrti ne!? Dělám si prdel!!!! Používej to dál, život máš jen jeden.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

da ny >>> děkuji moc za to vynikající info o papilomavirech(HPV) !!! a doporučuji to každému k přečtení... ono střídání sex. partnerů je pěkné(-ale riziko). Hygiena musí být nutně dodržována.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.