lukino185

Jaký je rozdíl mezi PLODENSTVÍM a SOUPLODÍM ?

Nejlepší odpověď
beer

Plodenství je soubor plodů, vzniklý z několika květů nebo květensví. Souplodí je soubor plodů, vzniklých z jediného květu.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sou­plod%C3%AD

Další odpovědi
badisko

plodenstvi= jablko.....sou­plodi=malina ,ostruzina a podobne… proste je to vice plodu najednou ..malina kazda kulicka v maline nebo ostruzine je 1 plod ..a jako celek je to souplodi

Doplňuji:
no s toho co jsem napsal asi moc moudrej nebudes vid?..ono je to slozitejsi ..pokus se zeptat strejcka google.cz nebo pockej na dalsi reakci…