AndysekCze

Jaký je rozdíl mezi potravinářským a obyčejným dusičnanem draselným?

Jaký je rozdíl mezi potravinářským a obyčejným dusičnanem draselným, když oba se dají použít např. na výrobu dýmovnic?? Odpovědi prosím vkládejte do diskuze..

Odpovědi
gecco

Rozdíl mezi chemikáliemi pro použití v potravinářském průmyslu a těmi „obyčejnými“ je v jejich chemické čistotě a případně přidružených látkách (pro potravinářský průmysl nemí obsahovat například jedy).