postcd

Jaký je psychol. důvod že lidé rádi konzumují popcorn atd. v kině?

Nejlepší odpověď
marci1

Nejen popcorn, ale vůbec nejlepší jsou bonbóny v „šustivém“ sáčku. Ten zvuk v kině je neopakovatelný zážitek . Hned je dotyčný nejsledovanějším a nejnenáviděnějším člověkem v kině ! 🙂

Další odpovědi
zjentek

to je fakt ..už ta představa, že by měli psychol důvod jíst tam špagety v kečupu, je švanda ,)

anonym

Nechápu, proč vůbec cokoliv v kině jedí, jen tím ruší ty, kteří přišli sledovat film, ne se cpát a ještě k tomu hnusem. Asi je to je zvyk z domova, tam taky lidi jen sedí u tv a cpou se, já nevim, asi z nudy.

Nuk nuk

Jediný psychologický důvod, který bych v tom viděla, je zvyk, i když u nás novodobý a importovaný z Ameriky. A s tím zvykem jde ruku v ruce „potřeba“ zapadat do davu. Když je to prostě „in“ bude to dělat většina.