Putin

Jaký je překlad spojení „I Origins“?

Za informace předem děkuji!

  • A proč je safra kategorie „Jazyky“ pod vědou?! Trvalo mi pět minut to najít!! ☹ *

quentos: Je to název filmu, který jsem viděl, a tak mě zajímal jak se to vlastně jmenuje 🙂 Žádný kontext tam není.

Nejlepší odpověď
quentos

Pořádný překlad nedostanete, dokud neuvedete kontext – bez kontextu je Dismasův překlad to nejlepší, v co jste mohl doufat.
A kde by to jako jinde mělo bejt – lingvistika není věda, nebo co?!

Osobně bych to I považoval za římskou jedničku – tedy za prvé – původy… nepokračuje text pak někde římskou dvojkou?

Další odpovědi
Dismas

Já původy.

marci1

V češtině je název tohoto filmu: „Výchozí bod“. 🙂
http://www.csfd­.cz/film/343881-vychozi-bod/prehled/

quentos

no vida, to jste na to kápla :{)> tak v tom možná bude slovní hříčka… museli bychom vidět scénář… napsal bych to jako klasickou odpověď, bůh ví, jestli tazatel čte diskuze…