Bronzový

Jaký je podle vás nejlepší díl ze seriálu Simpsonovi ?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi a poprosím další o pomoc při výběru nejlepších dílů. Stačí uvést třeba 5 dílů, které jsou nejlepší, nejvtipnější podle vás.
Chci si něco postahovat.

Ar> poslední neexistuje, stále se dělají další díly...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Těžko říct. :-) Pokud bych to měl ale nějak zúžit, tak asi nejlepší jsou ty starší série, jednak proto, že Homera daboval Vlastimil Bedrna, který mi seděl víc a jednak proto, že autoři měli ještě velký prostor pro nápady, z čeho si udělat srandu. Nejvíc jsem si vždycky uchc*val z dílů, o Homerovi. Úplně luxusní díl je Homerova fóbie a Zvrhlík Homer, ty prostě nemají chybu. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Nejlepší určím jen těžko: miluji ten jak je Homer pivním baronem; pak z budoucnosti - o Lízině svatbě s Angličanem; ten, jak Homer najde ztraceného bratra; jak má Marge kostým od Chanelu; jak dostane Homer botičku v New Yorku... A mám hodně ráda ty díly Hellowalloween nebo ty, ve kterých má svůj "koncert" můj oblíbenec Monty Burns. :-)

Bronzový

Nejlepší díly jsou podle zhruba od té 2. řady do 13., než Homera začal dabovat Vlastimil Zavřel. Pamatuju si, jak jsem tenkrát sedla k televizi a slyšela jiný hlas Homera. Strašně mě to naštvalo (jako každá jiná změna)... Pokud bych měla určit, tak například Zlatá devadesátá, A s Maggie jsou tři a díly, kde je můj miláček - Levák Bob :)
Doplňuji:
*oprava: podle mě

Bronzový

Za sebe můžu říct, že ten poslední, páč pak už je zaplať Bůh konec. :)
a teď do mě

čarodějnický díl

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.