Pokročilý

Dáte tip na seriál v délce jednoho dílu tak 30-40 min max? do vlaku atd.

spíš kratší než delší, Simpsonovi, Futuramu a Teorii velkého třesku mám zkouklou, Jak jsem poznal vaši matku se mi nelíbí a další kratší seriál mě nenapadá, většinou mají tak 45 minut a více
Doplňuji:
Přátele si pamatuji ještě z televize :) Dr.House mám moc ráda, těším se dneska v televizi na sedmou sérii, ale House patří právě k těm seriálům, co už jsou nad 40 min a já bych radši kratší, takže zatím stahuji Červeného trpaslíka a pak začnu IT crowd :) děkuji!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

a co takhle Červený trpaslík? :)
jeden díl má kolem minut
Doplňuji:
kolem 30 minut, pardon, záhadně se mi vypnul NunLock :D

Další odpovědi:

Bronzový

Pokud nevadí že je to anglické, tak je pěkné extra. Je to vtipné a lehké k porozumění

Bronzový

Já ve vlaku vždycky koukala na Přátele, nejlepší na nich bylo, že se člověk odreagoval a většinou nevadilo, když zapoměl, co se dělo v minulém díle

Zlatý

Rozhodne doporucuji 4. serii Cerne zmije (samozrejme anglicky s titulky). Kazda serie je z jineho obdobi a absolutne na sebe nenavazuji a Atkinson (Mr. Bean) ji proste vybrousil dokonale. A pokud vas chytne, tak samozrejme i veskere dalsi serie i filmy :)

A dale IT Crowd? Father Ted? Black Books? MASH? Anebo co klasicky uzasny Alf ci Mr. Bean? Nebo ted sleduju serial Heureka - na ktere se vicemene neni co nelibit, nikoho neurazi, ale neni to komedialni serial. Anebo co Dr. House? (Ale ten se nelibi vsem, ja musel zkouknout par dilu, aby se mi libil.) A BBT, spicku spolu s Cernou zmiji (cili Blackadderem), jste jiz jmenovala.

(A osobni poznatek: take me HIMYM nebavi, nevim proc.)

Doplnena: Elli! Samozrejme! Jak jsem jen mohl zapomenout na Red Dwarf? Take rozhodne doporucuju, diky za pripomenuti :)

Zlatý

Ještě můžeš zkusit Big train, u nás se to vysílalo pod názvem Velkovlak. Aspoň budeš stylová :))

Je to britský sitcom, tuším že ho "spáchal" tentýž tým jako It crowd. Je to sranda, nejlepší je samozřejmě originální znění s titulky.

http://www.youtube.com/…

http://www.youtube.com/…

Bronzový

My s přítelem jsme milovníci seriálů a viděli jsme snad vše... :D Ale nejlepší seriály poslední doby, které mají delší stopáž? Odpověď je jednoduchá! - Dexter! A pak je výborný Perníkový táta! Supr jsou taky Četnické humoresky nebo Panoptikum města pražského atd... od pana Moskalyka, ale netuším, jestli máte ráda "detektivky"... No pak jsou dobré Zoufalé manželky, Anatomie lži a my ještě milujeme Top Gear - ale na seriál o autech asi koukat nechcete.. :o)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.