Rokio

Jaký je podle vás nejlepší vtip o Pepíčkovi?

Nejlepší odpověď
mosol

Paní učitelka říká dětem: „Dnes vám dám takový test. Představte si lesní zvíře, přidejte k němu písmenko D a vznikne část lidského těla.“
Dětičky přemýšlí a naonec se dají podat. A paní učitelka říká: „To je jednoduché. To lesní zvíře je laň. A když přidáte D, tak vznikne dlaň“.
A dětičky se tomu diví, jenom v poslední lavici soused šťouchne do Pepíčka a povídá:
„Vidíš vole, já ti hned říkal, že kuna to nebude“.

Další odpovědi
Dismas

Paní učitelka říká na konci školního roku: Děti, v září přineste tolik kuliček, kolik jste o prázdninách řekly sprostých slov. V září přinese Mařenka 5 kuliček a paní učitelka na to: „No Mařenko, že se nestydíš?!“ Honzík přinese 15 kuliček a paní učitelka na to: „No Honzíku, ty jsi takový sprosťák!“ Vtom přijede Pepíček se sklápěčkou plnou kuliček a paní učitelka se nezmůže na slovo, jen zalapá po dechu. Pepíček na ni zakřičí: „Uhni, ku.va, ty stará pí.o, jedu pro další!“

anonym

Paní učitelka se ptá: „Děti, kolik byste unesly melounů?“ Mánička říká: „Já dva: pod levým a pravým podpažím po jednom.“ Pak se hlásí Venoušek: „Já tři melouny, po jednom v podpaží a jednoho bych si napíchl na ptáka.“ Nakonec Pepíček: „Já unesu pět melounů. Pod paží po jednom a na ptáka si napíchnu Venouška“.

Jiří Wimmer

anonym

Pepíček si ve škole stěžuje kamarádovi: Nemám já smůlu? Rok si šetřím na prostitutku a včera, když rodiče odešli do kina, zavolal jsem na Sex eskort, aby mi poslali nějakou ženskou a víš kdo přijel? Moje učitelka češtiny.

zjentek

Vždycky ten sprostý, třeba: „Pepíčku, co by sis přál, bratříčka, nebo sestřičku?“
„Tak ezli ti to nerozerve …(však víte), tak trampolínu!“

Kepler

Venku krásně svítí sluníčko, Pepíček kouká ze třídy zasněně ven a pořád opakuje: „dneska by to šlo, dneska by to šlo…“ Učitelka: „a co by jako šlo, Pepíčku?“ „Tatínek říkal, že vám jednoho krásného dne nakope poprdí!“

marci1

Pepiček: Mami kup mi velblouda.
Maminka: A čím ho budeme krmit?
Pepíček: Kup mi toho ze zoologické zahrady, ti se krmit nesmí! 🙂

Bumbes

Opilec Pepa vleče za nohu brečícího Pepíčka, až mu chudáčkovi poskakuje hlavička po schodech.
Potká je soused a říká: „Pepo, musíš trochu opatrněji, nebo Pepíčkovi spadne čepice!“
Pepa odvětí: „neboj se, já mu jí přibil hřebíkem…“

Wortygen

Pepíček se pta maminky: „Maminko, můžu se dívat na televizi?“
Maminka: „Ano, Pepičku, ale nezapínej ji.“

Max Bekrt

Jeden slušný..
Pepíček přijde za maminkou „mami,bráška si hraje na kohouta!“
„Tak ho nech ať si kokrhá..“
On nekokrhá! On žere žížaly!!" :D

2.
Pepíček se ptá maminky „mami, můžu se s tebou koupat?“
„Ano Pepíčku, ale nedívej se pod vodičku!“ Pepíček se podívá pod vodičku a vidí tam chlupatou opičku.
Druhý den se ptá tatínka. „Tatínku můžu se s tebou koupat?“
„Ano Pepíčku, ale nedívej se pod vodičku!“ Pepíček se podívá pod vodičku a vidí tam banánek.
Další den ráno vstoupí do ložnice a křičí. "Chlupatá opička cumlá banánek! :D :D :P

Zdroj: mozek