kapka

Nemáte nějaké tipy na otázky do soutěže miss?

Soutěžící dívky budou ve věku cca 13 – 18 let. Napadnou vás nějaké vtipné a originální otázky? Díky
Doplňuji:
Bolak: 😁 super, dcera, jedna z organizátorek, říká, že tvůj vtip tam určitě použije.

www: nejedná se o žádnou miss vesmíru, jsou to obyčejné holky, soutěž je součástí větší akce.
Ale, když jsme u toho, kamarádila jsem kdysi trochu s holkou, která se později umístila třetí na miss ČR, je to úplně fajn holka, normální, inteligentní…

pepa88: praktické otázky se budou taky hodit

Nejlepší odpověď
bolak

Otázku asi ne, ale mám jeden vtip na úvod, na odbourání trémy. ↓↓↓

Maminka vaří v kuchyni a volá do dětského pokoje : „Pepíčku, nechtěl bys vylízat misku?“ A z dětského pokoje se ozve : „Hmmm… a která vlastně letos vyhrála???“

Další odpovědi
www

Pokud nechceš nic vědět, ale preferuješ jen otázku originální, vtipnou ap., raději bych se neptal.
Ptám se totiž jen tehdy, kdy potřebuji něco nového vědět, ne abych otázkou zaujal a byl originální. Sorry 😉
Názor
Doplňuji:
Originální a vtipné otázky těmto misskám proto nemám, žijí si jiným životem než já a je mně to fuk.

Pepa88

Miss, to jsou to dívky, které všechny do jedné chtějí světový mír, že? 🙂

Osobně, kdybych měl tu možnost, tak bych se jich rád zeptal na praktické věci: Jaké jídlo nejraději vaříš? Myješ nádobí více Ty, nebo maminka? (…)

RyuzakiKate

Jaká je rychlost světla?